Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
20 октомври 2020
Мислења
148
Поени од реакции
55
Здраво дечки.
Да не знае некој каде во Скопје се менува стакло од тел. за поевтино(за Андроид тел.) ?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
4.623
Поени од реакции
238
Имам Galaxy A9 (2018) - знам дека батеријата е вградена ама во последен период многу ми троши и сакам да ја заменам со нова. Дали негде по мобилариве во Скопје го прават тоа?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
6.950
Поени од реакции
1.801
Имам Galaxy A9 (2018) - знам дека батеријата е вградена ама во последен период многу ми троши и сакам да ја заменам со нова. Дали негде по мобилариве во Скопје го прават тоа?
Да 1500 ден нова оргинална
 

Azriel

Simple Man
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.739
Поени од реакции
1.594
Која цена се движи нов Ајфон 11 про?
 
Член од
11 декември 2020
Мислења
36
Поени од реакции
60
кој телефон најдобра камера вади во моментов
Автоматски споено мислење:

кој телефон најдобра камера вади во моментов
не барам совет од галакси фан или ајфон фан.. Реално прашувам
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
9.641
Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
Мобифликс...дечките се супер...Адо и Едо мислам се викаат, браќа се. Ниски со цени, фер и коректен однос...
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
Мобифликс...дечките се супер...Адо и Едо мислам се викаат, браќа се. Ниски со цени, фер и коректен однос...
Колку време го имаш од таму телефонот??И дали имаш некои проблеми со него.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.235
Поени од реакции
3.961
Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
Јас два и еден таблет сум купил од Ледиком. Немав никакви проблеми, најевтини се. Последниот телефон го земав од Нептун, на рати
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
9.641
Колку време го имаш од таму телефонот??И дали имаш некои проблеми со него.
Прво купив ј5 2017....ми се јавија некои проблеми кои доста покасно се утврди дека се од втората Сим картичка на Лајка(истите проблеми ми ги прави и на другите поновите телефони.....повремено губи мрежа и добивам пропуштени позиви)

Дечките го прегледаа телефонот, на мое инсистирање го држеа подолго-една недела, и ми го вратија поново испитан целосно. Ми повтрдија дека доколки има мана ќе ми го заменат за друг

Сега на ќерката и купив А51 8 гига, а во истата порачка порачав ист таков и за мој пријател
гаранција има....дечките креваат телефон на секој повик...фер се, иако лично не се знам со нив бидејќи сум од Кичево

Цените им се во најниските во државата, и со околу 5070 евра пониски од Нептун и слични, вероватно нешто околу избегнувањето на даноците
 

Kajgana Shop

На врв Bottom