Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
20 октомври 2019
Мислења
78
Поени од реакции
46
Lugje Samsung i Apple se vrvot .. ne vredi drugi telefoni kvalitet si e kvalitet ..
Ako Apple vi e skap ima poeftini modeli na Samsung
 
Член од
4 мај 2014
Мислења
322
Поени од реакции
35
Екран за с8 галакси цена ? настаро да не се наоѓа?
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.286
Поени од реакции
4.689
64gb на aliexpress 10.000 комплет со home button
На ова додади царина и најверојатно ддв


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
И работна рака додади дојдовме до 250-300€ како од шала за половен телефон со компатибилни делови. Што е мн мн е.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
И работна рака додади дојдовме до 250-300€ како од шала за половен телефон со компатибилни делови. Што е мн мн е.
Ме реков дека не е многу, само да си ги знае опциите :)


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Член од
24 јуни 2014
Мислења
73
Поени од реакции
6
Здраво, дали некој знае зошто IP-то ми е со локација во друг град? Ова за мобилен интернет, кога ќе уклучам и се логирам на фб во тоа currently logged in ми дава град што е на другата страна од државава.. Кога пишувам на гугл my ip истата адреса е и во локација пак е другиот град не кај што сум јас. Оператор ми е А1
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Здраво, дали некој знае зошто IP-то ми е со локација во друг град? Ова за мобилен интернет, кога ќе уклучам и се логирам на фб во тоа currently logged in ми дава град што е на другата страна од државава.. Кога пишувам на гугл my ip истата адреса е и во локација пак е другиот град не кај што сум јас. Оператор ми е А1
можеби на таа антена си се врзал :D

тоа мислам е работа на провајдерот да ги разреди ип-адресите по градови и да ги пријави
ако во базата пишува таа ип адреса е охрид тогаш и за гугл и за било кој друг сервис ти ќе си во охрид.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.958
Батерија за Нокиа Лумиа 930? Цена и достапност.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.947
Поени од реакции
6.144
Dali moze vo ledikom mesto nov da ti dadat poloven telefon a da ti naplatat kako nov, ima nekoj vakvo iskustvo zosto gledam na insta prodavat i polovni i novi telefoni?
 
Член од
25 март 2012
Мислења
188
Поени од реакции
43
Dali moze vo ledikom mesto nov da ti dadat poloven telefon a da ti naplatat kako nov, ima nekoj vakvo iskustvo zosto gledam na insta prodavat i polovni i novi telefoni?
Само ако си глуп и ќор може да ти увалат половен телефон по цена од нов........ нови се телефоните во целофан, половните сигурно не
 

Kajgana Shop

На врв Bottom