Потребен човек кој моментално е во Германија!

Член од
18 февруари 2014
Мислења
13
Поени од реакции
5
Значи незнам темава дали е на право место!Доколку не е,нека ја премести администрација

Значи потребен ми е човек кој моментално е во Германија а би доаѓал за недела максимум две во Мк.Доколку има некој од форумов или пак има некој кој има пријател нека ме исконтактира по порака.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.154
Поени од реакции
34.176
Значи незнам темава дали е на право место!Доколку не е,нека ја премести администрација

Значи потребен ми е човек кој моментално е во Германија а би доаѓал за недела максимум две во Мк.Доколку има некој од форумов или пак има некој кој има пријател нека ме исконтактира по порака.
Ја преместив темата во Македонска дијаспора. Сигурно ќе има поголем одзив отколку во Општи муабети.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom