Потреба од Маркетинг Менаџер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Па вака, во овој одел за интерентот, имаме потреба од Маркетинг Менаџер, е сега не сме многу многу искусни во барањето на овие менаџери, па доколку има некој кој познава би ви бил благодарен доколку ми оставите контакт во инбокс :)

Ви благодарам однапред :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Па вака, во овој одел за интерентот, имаме потреба од Маркетинг Менаџер, е сега не сме многу многу искусни во барањето на овие менаџери, па доколку има некој кој познава би ви бил благодарен доколку ми оставите контакт во инбокс :)

Ви благодарам однапред :)
Ако ова беше оглас за вработување, беше катастрофално поставен. Ти предлагам да го поставиш повторно, прописно.
Ја префрлив темата во подфорумот за Вработувања.
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
ај ке пробам да преведам значи вака

Во сегментот за интернет имаме потреба од маркетинг менаџери, моментално немаме доволно искуство со ангажирањето на истите, доколку имате да ни предложите маркетинг менаџер би ви биле благодарни доколку не контактирате со приватна порака.
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
ај ке пробам да преведам значи вака

Во сегментот за интернет имаме потреба од маркетинг менаџери, моментално немаме доволно искуство со ангажирањето на истите, доколку имате да ни предложите маркетинг менаџер би ви биле благодарни доколку не контактирате со приватна порака.
Не мислиш дека треба да објасниш што барате поконкретно? Не верувам дека било кому ќе му биде јасно што ќе треба да работи, премногу генерички е називот.
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
Не мислиш дека треба да објасниш што барате поконкретно? Не верувам дека било кому ќе му биде јасно што ќе треба да работи, премногу генерички е називот.
не треба ја да објаснам, трбеа овој што отворил темата, јас само може да преведам после
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Да ти ги ебам огласите скапани, "Барам работник" . И што е најтрагично се јавуваат луѓе кои веројатно се сметаат себеси за неквалификувани. И од другата страна добиваат одговор дека би требало да знаат 10 јазици, 12 сленга и 15 програмски јазици за помошник хигиеничар во Владо Тасевски...
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Значи лицата што беа добри за ова, го разбраа и ме контактираа со приватна порака, а вие што изигравате шерифи одамна на форумов, може да ја баталите темава.

Иначе Acid се извинувам администраторе, но веќе контактирав со луѓето што се пријавија за ова, ви благодарам многу на разбирањето :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Во ред, тогаш може да ја затвориме темава.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom