Потврди - за лига на шампиони онлине пес

Член од
9 јануари 2011
Мислења
417
Поени од реакции
562
Оваа е списокот со играчи за Лига на Шампиони .. во коментар подолу го потврдвате вашето учество и со тоа можиме да започниме ..
од овие 23 .. барем 16 да потврдат и почнуваме .. тие што се со црвена боја значи играат. сега сме 15.. уште 1..
но доколку се пријават повеќе ќе играат и тие.. рок 29.04.2012 Тие што нема да стигнат .. ќе играат пријателски за бидат во лигата.. оти ЛШ е Потврда за учество во кајгана лига !
1. Taше **
2. Талибанац **
3. Павле-Паки **
4. Боби-Интер **
5. Филип **
6. Божино **
7. Лу5Мкд **
8. Благојче пп **
9. Давидмкд996 **
10. Samurai Jack **
11. pheonix
12. Калимеро
13. Мартин` **
14. Bobipp
15. Shutter
16. Муса **
17. UnitedRule
18. El Matocho
19 . The Blue one
20. Martin Atanasov **
21. Talat93 **
22. Petar18
23. Аце **
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.844
Поени од реакции
38.225
Koja ПЕС ја играте бре? Ееее пред 2 лета и јас бев редовен на овие турнириве.. Сеа гледам цела екипа се сменила.. :D.. Сори за офтопик :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom