Пост на кој сте се изнасмеале

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.229
Поени од реакции
45.343
прецизно, концизно и мајсторски срочено.
Дена, ќе те скинеме ние помладиве форумаши не се жали.

Само да немаш гласано за СДС и да не си крме дебело и готово.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Инаку и тука да прашам ова, кај што работам имаме канцеларија у Италија, па еден колега од таму купил карти за финалево у Лондон на 11 јули без да му текне дека на ист ден му е закажана и свадбата.

Па ако некој сака да иде на негово место, црквата е у Комо, Италија (мнг убаво место), и невестата се вика Франческа...
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Лелеле овајјј, од ко падна како мал не е и не е исто дете поќе. Море глуп @Трибиани дај малце фокусиран се, излади се в в црква во дворот, види нешто напрај жити се….Од раце испуштен си од ко ме нема :unsure:
:D :D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.916
hahahahaha

Ко бев мал тактика ми беше, оп, туп, јас сум тој и тој.

Убо беше на море, решивме така да бркаме србинки, па и реков на една со мојот јак српски
Из дакле си ...

И ми одговори со уште подобар српски
Из Кавадараца

:pos:
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Да не му се деси Барселона на Баерн

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Dryze postrasno e da mu se desi arsenal :). Barsa finasiski krizira, ke se oprai ama vasive decki pri pari sitomasni se :))))), baj d vej, vcera vikendaski bevme do london , prv pat otkako pratam PL i setkam navamy vo okolinata na bivsi hajberi imase povise luge so qpr i chelsi dresovi otkolku crveno beli, a vo nedela e derbito......
Одлична репортажа со осврт на економијата мора да се признае

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
:zver: :pos::pos::pos:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.859
Поени од реакции
54.389
Член од
21 јуни 2021
Мислења
1.095
Поени од реакции
3.464
Седнале 6-7 ќелави џамбази у некој двор, стомаците у офсајд, сомнителна ракија варена во 120 годишен казан во Росоман, сите во бели рамбовки со по некоја жолта дамка на нив, влакништа под мишката дезодорансот бега од нив, и се сликале со толкаво прасе на масата цело мрсно свети на сонцето од милион литри зејтин.
 
Член од
21 јуни 2021
Мислења
1.095
Поени од реакции
3.464
Ти си толку глуп изгледа, не ни знаеш како изгледа канта за отпадоци...:facepalm:
Фали се, браво, фрлај си ѓубре по дома, сигурно на контејнер ти личи домот.
Во Базаро има голем избор на убави корпи за отпадоци, а што порака сакаш да прикажеш со твојот дебиле пост ..мислам на никој не му е јасно.
Еднаш бев во Базаро да купам филџан за кафе, ама толку беа грозни што сега кафето директно од ѓезве го пијам.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Само во Македонија:
-Немора нови тегли за ајвар, ќе ги користиме овие што ни се од мајонезот, слаткото, крставичињата и.т.н..
Гледам во БАЗАРО има тегли по 12 ден., ама ќе купи некој што ќе прави ајвар, лутеница.. и не купува ништо што е складирано во тегла.
Друга причина е што сакаат капачето да им е еднобојно, теглите да се сите една форма и големина.
:D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Не знам зашто, многу смешно ми дојде.

...не знам зошто,но кога морам на вакви мудрости да одговорам доаѓа музичка нумера како одговор :)
Овој па веќе со песниве куров го отече.
...душичко убава,висока математика е тоа за тебе
...кога ќе пораснеш можеби и ти ќе знаеш така ;)
Ај бе не кењај.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
This site can’t be reached
Check if there is a typo in dzip.mk.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Пази РЕЖИМСКИ говна, ја исклучиле Веб страната, почнале изгледа луѓе масовно да се бунат како СДСМ слободно јавно прикажува по медиуми лечни документи, ембг, броеви на лични карти, се едно дали се блгарски
Сајтот:
dzip.mk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom