Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.422
Поени од реакции
9.107
Зоштоооооо??? :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:


бонус, постот под него.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.668
Поени од реакции
21.737
Прегледај го приврзокот 284061
Book Depository ми се број еден моментално. 8 евра мислам дека ме кошташе.
Истава едиција се продава во Академска книга по 170 денари редовна цена, без разлика дали е книга од 200 страници или 800. :D
Book Depository не ми се веќе број еден моментално. 8 евра мислам дека ме кошташе.
:ROFLMAO:
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.654
Поени од реакции
4.142
Поише пари и ресурси се потрошија за пресов да се напраи, отколку за вакцините.

Иначе еве ги. :D
Ај барем нешто стигна.

Прегледај го приврзокот 284131
Сцена левел кога ќе купиш ТВ од Сетек и ќе го викнеш баџанакот да ти помогне да товарите. :icon_lol:

Којзнае што ни имаат пратено, да не почнеме да дткаме од нигде никаде :icon_lol:
Во темата Блам држава @ob1 ставил слика од тазе пристигнатите вакцини, @Ilumious изгази со коментарот. :pos: :pos: :pos:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.977
Поени од реакции
55.046
Во филм клубот што е, Сетсуко предлага еден 3 часовен филм, нешо драма романса и доаѓа братот
Злате не се мачи да ме тагнуваш за филмов.
Три саати романса да ми платат нема да гледам.
Тука јас се убацувам со нешто небитно за темава, и он да се дообјасни настапува со следново меме сценарио.
2009та мислам беше, јас тогаш само што почнав во врска со една Елена и она ме кани кај неа дома да сме гледале филм.
Сама беше, нешто викенд се фати па нејзините отидоа некаде и си викам ќе има акција вечер.
Она го одбрала да го гледаме P.S. I Love You. Ок, она ме покани, ќе го гледаме. Два саати очи превртував, и на крај ми се расплака. Многу емотивен филм ми кажа. Од акцијата ништо, си легнавме гушнати како братучеди таа ноќ.
Од тогаш не сум гледал романса...
:pos: :pos: :pos: :pos:
Класично меме од србенда,

pozvala ga cura da gledaju film.




gledao.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.335
nitu toshe, nitu balashevich, nitu daft punk sum gi slushal, nitu kje gi slusham.

samo shto go sretnav anon, dobar chovek e, mi se izvini za site dosegashni ostaveni gnevni reakcii, reche nema povekje.
Наредното мислење ..

dobramuzika.png


anon.png



:pos::pos:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.715
Поени од реакции
33.361
Ќе ти ебам мртви филмови што гледам.

Време е да се посветам на господинот Пол Томас Андерсон и со свежа и (најверојатно) паметна глава да му ги изгледам 8те филмови. Не знам зошто ама имам некој впечаток дека е доста специфичен и на свој начин посебен режисер кој обработува малце комплексни карактери и теми.

Само There Will be Blood го имам гледано и сеуште не можам да го извадам од глава настапот на Даниел Деј Луис, иако филмот ми беше досаден морам да признаам, ама тој период гледав нешто друго и неспремен му влегов.

Сеа почнувам од почетокoт на неговата работа со Hard Eight.

Се надевам нема да ме разочара и ќе си добие почесно место на мојот ѕид со една слика урамена во рамка од Џамбо купена 90 денари.

Одиме.

Хахахаха, на ова ли се трошат рамки?
Ај бар добар ти е изборот од ова што се гледа. :D
Џонтра носи женска дома.
Женската филмски неписмена.
Женската: еееј, ама сте голема фамилија, кои ти се овие, вујковци, чичковци?
Уште Тито и Лазар Колишевски ти фалат на сликиве...
Еден другар, филмски неписмен, го гледа К.Бејл и ми вика што си го стаил Ибрахимовиќ бе :D

Иам и пичиња бе :D
Ова мора да е една од најтажните работи што сум ги видел :(
Каков почеток на денов! :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Злато вреден подфорум е Љубов и секс. :pos:


Да де, шо сеа се запнале сите 25 сантими пениси бараат, да си најдат некое до кај 10 тина сантими, па да му го врти како лижавче во уста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom