Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.677
ivonaaaaa многу добро му го разбир сарказмот само малку да го едуцирам дечково o_O
--- надополнето: 25 март 2013 во 13:46 ---

Без дискриминација молам. Пошто вие маживе сте некоја посебна раса и имате привилегии за "противење" па ние не смееме, е браво тешко жена ти.
Жално :tapp:
kazi mi SOVINIST EDEN!!! toa me vozbuduva dole vo gajcite (y)
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Јас не шмркам марихуана како оние секташине по дискачи што излагаат, што се тресат со тоа косите...тоа е сатанизам. Баш едно другарче се зарази со марихуана еднаш и почна да се понаша како ненормален, идеше скокаше од зграда, се фрли под воз и ги растураше сандачињата у влез.
Не сум ја од тие. Ја за друго се смеев.
Прво марихуана не се шмрка :tapp:
Добро знаеш од кои, не се праи наудрена.
Тие наркоманите што се занимават со дрога.
А тоа дали шмркате тамо у секта или се шприцате со марихуаните, ич не ме интересира. Ваша работа, што сакате праите само не не заразувајте нас нормалните.
Јас си знам што е најдобро, по една две ракиички и супер ми е, не ми требаат мене тие дроги и такви работи.
Да не беше жално, ќе беше смешно. Кај појма нема за марихуаната, па земала и да се расправа за секташките дејства и како тоа се заразувале нормалните со неа. :tapp:
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
а бе ти едно чуство за хумор, ејјјјјјјјј од уши ти тече хахахахаха
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
немам еден и пол ја на шпорет, двојка му е доста, си знам јас, пробано ми е секој понеделник и петок правам :P
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Гравот може или да биде вкусен или поневкусен,или пак пресолен,
а како може грав да биде убав,грав си е грав бел црн или шарен пак е грав,
Толку ми разбираат Ж Е Н С К И Н Е
а кобасицата - може да биде убава,помалку убава,или најповеќе убава.
Море го знаат они тоа убаво,и кога им е до кобасица ич не грешат, ја земат најубавата.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
ти друже да ми дојдеш на грав, па ќе знаеш што е тоа убав грав. само јас без колбаси го правам...
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
ти друже да ми дојдеш на грав, па ќе знаеш што е тоа убав грав. само јас без колбаси го правам...
Дали е ова покана,
(ама колбасицата ми го мути паметот,јас секогаш ја носам каде и да одам)
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.677
ти друже да ми дојдеш на грав, па ќе знаеш што е тоа убав грав. само јас без колбаси го правам...
i jas go jadam takov posen posto od mrsnoto mi se diga golemiot pritisok i trigliceridite vo krvta a bogami i sekerot, jas ke dojdam i ako go bendisam ke bide nesto (y) ako ne puka znaci ne go biva :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom