Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
23 август 2010
Мислења
34.434
Поени од реакции
90.488
Многу смешен човек е Делбој :pos:
Јас сум најверојатно единствен шо живее во современ модерен свет, а немал секс преку Тиндер. И воопшто било која друга наводна секс дејт апликација. Само реклами ми излегуваат и глупости.

Или јас сум страшно технички необразован и немам појма како што, или цел хајп е само обична пропаганда дека некои ебат. Гол газ на педерски сајт да се сликам, ќе ми излезе реклама за да си купам половен голф 5ка. :toe:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.834
Поени од реакции
28.644
Абе една работа повлекува друга од рим џоб па пегинг па малце cuckold со кумот, за на крај да се разбудиш со двајца црнци у focus on him сцена. А римџобање е права ствар ама не ми се депилира чмар.
:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
8.083
Поени од реакции
26.254
тоа од сам старт се осеќа, уште во рана фаза, доколку реагира со нелагдност при вметнување на прст у гз во жарот на борбата, јасно е дека од таква жена нема што да бара домаќин човек. :icon_lol:
Ме умре да си ебеш векот :ROFLMAO:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
26.731
Поени од реакции
49.338
Тоа се тие факинг парадокси-Кано кој има факинг милиони на сметката брани обични факинг службеници а ја кој сум на факинг дното на општествената и друштвена скала стојам позади факинг Новак а треба да ми се поблиски тие факинг службеници кои тој факинг наводно ги брани од се срце...:coffee:
:pos:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.469
Поени од реакции
9.827
:ROFLMAO:

Мислам дека не ја разбирате некои овде заебанцијата со црнците. Не се работи општо за црнците, него за црнци голмани. Се уште се нема родено класа црнец голман али никад не се знае, можда ќе посведочиме и на таков настан у скора иднина. Секој што ќе го спомне Дида нека се изгуби од муабетов во вид на прдеж.
Здивот му смрди преку слика.
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
8.839
Поени од реакции
23.930

Kajgana Shop

На врв Bottom