Пост на кој сте се изнасмеале

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.465
Поени од реакции
26.498
прецизно, концизно и мајсторски срочено.
Дена, ќе те скинеме ние помладиве форумаши не се жали.

Само да немаш гласано за СДС и да не си крме дебело и готово.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.668
Поени од реакции
21.221
Инаку и тука да прашам ова, кај што работам имаме канцеларија у Италија, па еден колега од таму купил карти за финалево у Лондон на 11 јули без да му текне дека на ист ден му е закажана и свадбата.

Па ако некој сака да иде на негово место, црквата е у Комо, Италија (мнг убаво место), и невестата се вика Франческа...
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.750
Поени од реакции
6.716
Лелеле овајјј, од ко падна како мал не е и не е исто дете поќе. Море глуп @Трибиани дај малце фокусиран се, излади се в в црква во дворот, види нешто напрај жити се….Од раце испуштен си од ко ме нема :unsure:
:D :D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.423
Поени од реакции
9.721
hahahahaha

Ко бев мал тактика ми беше, оп, туп, јас сум тој и тој.

Убо беше на море, решивме така да бркаме србинки, па и реков на една со мојот јак српски
Из дакле си ...

И ми одговори со уште подобар српски
Из Кавадараца

:pos:
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
7.938
Поени од реакции
11.950
Да не му се деси Барселона на Баерн

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Dryze postrasno e da mu se desi arsenal :). Barsa finasiski krizira, ke se oprai ama vasive decki pri pari sitomasni se :))))), baj d vej, vcera vikendaski bevme do london , prv pat otkako pratam PL i setkam navamy vo okolinata na bivsi hajberi imase povise luge so qpr i chelsi dresovi otkolku crveno beli, a vo nedela e derbito......
Одлична репортажа со осврт на економијата мора да се признае

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
:zver: :pos::pos::pos:
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.192
Поени од реакции
27.828

Tyrael

Transhumanist
Член од
21 јуни 2021
Мислења
261
Поени од реакции
623
Седнале 6-7 ќелави џамбази у некој двор, стомаците у офсајд, сомнителна ракија варена во 120 годишен казан во Росоман, сите во бели рамбовки со по некоја жолта дамка на нив, влакништа под мишката дезодорансот бега од нив, и се сликале со толкаво прасе на масата цело мрсно свети на сонцето од милион литри зејтин.
 

Tyrael

Transhumanist
Член од
21 јуни 2021
Мислења
261
Поени од реакции
623
Ти си толку глуп изгледа, не ни знаеш како изгледа канта за отпадоци...:facepalm:
Фали се, браво, фрлај си ѓубре по дома, сигурно на контејнер ти личи домот.
Во Базаро има голем избор на убави корпи за отпадоци, а што порака сакаш да прикажеш со твојот дебиле пост ..мислам на никој не му е јасно.
Еднаш бев во Базаро да купам филџан за кафе, ама толку беа грозни што сега кафето директно од ѓезве го пијам.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.750
Поени од реакции
6.716
Само во Македонија:
-Немора нови тегли за ајвар, ќе ги користиме овие што ни се од мајонезот, слаткото, крставичињата и.т.н..
Гледам во БАЗАРО има тегли по 12 ден., ама ќе купи некој што ќе прави ајвар, лутеница.. и не купува ништо што е складирано во тегла.
Друга причина е што сакаат капачето да им е еднобојно, теглите да се сите една форма и големина.
:D
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.341
Поени од реакции
57.080
Не знам зашто, многу смешно ми дојде.

...не знам зошто,но кога морам на вакви мудрости да одговорам доаѓа музичка нумера како одговор :)
Овој па веќе со песниве куров го отече.
...душичко убава,висока математика е тоа за тебе
...кога ќе пораснеш можеби и ти ќе знаеш така ;)
Ај бе не кењај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom