Пост на кој сте се изнасмеале

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
немам од кого да постирам па од мене: Частам ве сите у '' кај Злате '' конечно изгубив невиност од вистинска девојка
Attention whore

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
немам од кого да постирам па од мене: Частам ве сите у '' кај Злате '' конечно изгубив невиност од вистинска девојка
А пред ова имаше изгубено невиност со "невистинска" девојка ?
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
auuu kolku frustriracka igra, posebno koga gubis competitive... posle 6 god, prvpat mi dojde iskrena zelba da lupnam boks vo monitorov :mad:
многу јако чувство е, се сеќавам еднаш бев во оваква ситуација но успеав да се воздржам некако.. си замислувам стварно да се случи тоа :pos:





 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
legendaaaaa!

Да даде Господ сите до еден од Арсенал да изумрат, онака сите до ЕДЕН. Да ти се намочам во глупата екипа која пропушта 3 гола предност против Андерлехт. Да даде Господ Венгер да го заклучат во сауна со тоа неговата монтка одвратна и да седи 2 саати и да се угуши.
Куртони едни глупи, милиони зимаат а не можат ебени 3 гола предност да задржат. Абе никад да не мрднете од 4то место, ебола да ве фати. Да ти се мочам во животот беден, 2 месеци не можам денар да фатам, и ај да ме заебуваат ептен онака нема криво да ми биде, ама све у задња минута, секунда или гем ме преебуваат. Пред некој ден Хелсинборг 1 на полувреме, 0-0 нормално, а во 46 дадоа за 1-0 и на крај 5-0 тепаа. И ај преку куров да не набројувам натаму има роман да напишам.

Изгледа 100000-0 треба да ми води тимот за да бидам сигурен дека ќе фатам. Кур да јадам.

Абе пола колешки од факултет ми се омажија јас спортска не можам да фатам. :mad:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Да не остане покус....

Кај мене на пример е друг проблемот,со денови ќе ја анализирам утакмицата дека ќе влези,дека едната екипа е подобра и дека би требало да победи со оглед на триста други околности што се случуваат и кога ќе влезам кладилница обавезно ќе допишам некоја 1X или 2+ и баш таа ќе ме падни,тоа неможи да биди несреќа,тоа е чиста неспособност од моја страна и затоа сите пари до коска ги изгубив и сега неможам ниту да се кладам туку ќе си гледам на рает и то е то бидејќи косата ми побели од нервози
:pos::pos::pos:[DOUBLEPOST=1415147880][/DOUBLEPOST]Е ова е крајот!!!!! Готово! :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Пред некој ден сакав од лихвар пари да земам за да ја уплатам Шахјтор и тоа онака сериозен бев,другио ден се заматкав нешто со работа ова она и немав време,кога се вратив дома си ја пуштив да ја гледам и изгубија 2-1 од металург доњецк:facepalm:..е тогаш дефитинивно ќе се обесев на камбана..најсигурна утакмица на векот беше и замисли изгубија човече
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 март 2014
Мислења
130
Поени од реакции
45
А пред ова имаше изгубено невиност со "невистинска" девојка ?
да '' невистинската ''
Moже од шимејл изгубил невиност ,а сега од вистинска ;)
Ska maniac може.... а имаш проверено дома ? може во блиските имаш шимејл ?? провери ;)

човеци позитивноста ви се под јајцата и да ги извадите , не ги чувајте за во странство
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.060
Поени од реакции
57.307
Нема драга кајгана,па вас ќе ви пишам дека најдов новчаник со 7500 во него :D и му ѕвонам на врата на типот,не отвора :D
Не бев дома :свиркам:
Јас да најдам новчаник или ќе биде празен или парите што ќе бидат во него ќе бидат невалидни. :D
А Џони неговиот ќе си го најде.Празен :D
 
L

Löwe

Гостин
Продолжение

Ти ако најдеш новчаник, ќе те фати полиција и ќе те казнат дека си го украл. :D
Ќе најде ливче недобитно :D
Ти пријателе на рулет ако ставиш пари на сите 36 бројки + и на 0 гарант топчето ќе скокне од масата :)
Стај ги на Aston Villa to score first викендов :D[DOUBLEPOST=1415317515][/DOUBLEPOST]Стефан и Џони да го стават тоа, во сабота сабајле ќе рикне Елизабета и ќе нема фудбал цел месец.
Ке најт добитно ливче ама она рокот за подигање на парите ке биде поминат :icon_mrgr:
Polagam utre,najpametno ke bide bo Indeks da gi butnam :D
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
...

Ја пријателе знаеш дека имам отидено семестар да заверам со ученичка книшка од основно? Во фиока ми стоеја и индексот и ученичката книшка, и несвесно кога бев да заверувам семестар ученичка книшка земав. Чекав 2 и пол саати ред, и кога останаа двајца пред мене решив да го отворам “индексот“ и да проверам дали ми се точно напишани предметите. И наеднаш видов: Физика 5, Математика 5, Ликовно Не покажува никаков интерес итн итн. :D Ме пукна таков срам што ми идеше сам да си лајкнам статус на ФБ. :D
Упм со Џони сме кандидати за легенди на векот. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom