Пост на кој сте се изнасмеале

R

red.devil

Гостин
ПЛ темата повторно он фајр... :cuc::cuc:
епа затоа ќе си бирате италијански у средно :D

овој Мацари а мрднеш со маусот се пушта, не дај боже да дознаат за плагинов владиниве медиуми
И Абулаки ти излегува на секое „Ќе има екстерно, ќе има“.
те боли тебе, ти си магистрира веќе :D

Вратете една страна поназад комплетно да го фатите муабетот. :D
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.654
Поени од реакции
10.277
Не знам што вируси фатил компјутерот дома, ама на фејсбукот на татко ми се објавило некое порно и се истагирале 50 пријатели, од кои скоро сите возрасни. :LOL: Каде чепкал кој го знае. :pos:
Аман со вирусов еј надуен сум ко балон,да не зборам тоа што сум жив ненаспан.Обично ме држи ден два,ама еве више пети ден не пушта маме му.Нема везе ја битно за утре се договорив за у кафана на музика,само со кој памет се договарав не знам:facepalm:.
Заебан вирус овој...
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.616
Ова ме потсети на она: „Минуваат денови, месеци, години. Минуваат возови, автобуси, коли. Се мине, само мојта глава не мине, ем апче се напи!":ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Секогаш пробувам да сум најскромен што можам, да не љубоморам, да си гледам само за себе ама дека на некои луѓе и петлите му несат јајца не можам да негирам.

Промени драга, промени ми требаат, нека се случи нешто веќе еднаш, се околу се менува па дури и на тв 1000 почнале куреви да покажуваат.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
27.151
Поени од реакции
51.514
лиценциран ајварџија „знае да ги лупи пиперките, да ги отстранува семките и знае да го меша ајварот, да не загори во шерпата, ако не прави така ѕвони да му опнеме казничка“
:D
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.513
Поени од реакции
3.359

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.108
Шубе ми е ако нешто не направам непарен број пати ... почест пример: кога пијам нешто си бројам голтки - никогаш не се 2-4-6 ..., мора да е непарен број на крај.:toe:
Исто лошо се чувствувам ако пред било што да правам со рацете не ги измијам ... пред јадење, пред седнување на компјутер, пред седнување да пијам кафе, ама баш пред се`.
Си замислувам желби кога влегувам некаде прв пат.
Внимавам да влегувам со десна нога секаде ... да не ми тргне нешто лево де ...:podsmev:

Тоа би биле моите почести адети или ритуали ... не ми текнува нешто друго ... не сум била комплицирана многу бе ...:pusi:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
35.641
Поени од реакции
96.532
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.513
Поени од реакции
3.359
абе знаеш како иде? кога еден е љубоморен, а другиот не е, ама и е свесен дека нема реална потреба за тоа, таа врска не успева, се прекинува. никој не заслужил ланец на врат, нели.
кога двајцата се такви, се живи смешки и све си забрануваат еден на друг, бришат фејсбуци, си прават заеднички, и имаат сосема нездрава врска. греотата е што им трае, и тоа дугачко.
Во мое време под нездрава врска се подразбираше анален секс
 
Член од
19 март 2014
Мислења
130
Поени од реакции
45
немам од кого да постирам па од мене: Частам ве сите у '' кај Злате '' конечно изгубив невиност од вистинска девојка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom