Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
На тема што е потребно да имате на точакот:pos::cuc:
шо се бидони и шо е држач за бидони?

Дали во кошничката мораме само здрава храна да носиме или дозволено е и салама на пример?
Друга опрема за велосипеди и велосипеди со помошен мотор
Друга опрема за велосипеди и велосипеди со помошен мотор со која се опремени овие возилата е:

– брзиномер;

– циклокомпјутер и пулсметар;

– носач или ногарки за потпирање;

– пумпа, алат и прибор;

– партиска книшка;

– банана за здрава исхрана

– трето дете

– знаменце со сонцето од Вергина

– барокни калници

– барокно седиште со потпирачка
Ленс Армстронг да дојде да вози велосипед во Македонија со неговата опрема, пак би го казниле. Поседува само еднo маде.
Кога седнуваш на точак прво викаш некој со кола да вози по тебе и да ти ги носи стварите.


A тркалата панорамски да се?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.794
откако го изнапецкавме Џони пошо падна на ЦСКА-Сити 2ка следува легендарно мислење

шо ме мислите мене бе милионер?..внук на Мијалков?..што да ставам мајката ми ја изебаа и кладилници и се,денар скршен појќе немам да ти се плукнам и во кладилници и во се...ќе почнам пак на работа да одам бидејќи ова не се издржва...се да му ебам
Џони царе искрено се надевам дека некој ден ќе видиш аир од коцкава, заслужуваш!
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Драга сонував дека сум украл автобус на јсп, и неможев да ја фатам кривината кај шо оди 2ка накај битпазар, таа заоблената. Цело време одев у тротоарот лево и мавав рестарт. I don't get it...
Драга,

Сонував летачки мечки. Бели.
И за да избегам од нив пробував да се качам на дрво и тоа со една рака зошто другата ја користев да зборам на телефон.
I don't even....
:pos:сонот е три во едно - театар, актери и аудиториум
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
Кореспонденција со просечен македонски професор.

Студент: Добар ден, почитуван професоре д-р. Ххххх

Ви пишувам бидејќи сум заинтересиран за бла бла бла, па доколку можите да ми излезите во пресрет и да ми одговорите бла бла бла ќе ви бидам благодарен, бидејќи имам некои проблеми кои ми излегоја во врска со бла бла бла.

Ви благодарам однапред,
Хххх Хххх.

Професор: Okej kolega, ke se dog na faks vo pon poz
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Еве како се трола во трето лице :pos:
Грешка! Нерамномерноста на звукот Божји е објаснета преку Доплер. Тоа е илузија создадена за смртниците да мислат дека точакот на Бог отскокнува од хармонијата на универзумот и од едната вистинска боженствена нота кога тој само се оддалечува од нас грешните. Како што знаеш, универзумот станува се похармоничен и евентуално ентропијата ќе стигне до 0 и тогаш ќе дојде Божјото Царство. Бидејќи судниот ден се ближи, хаосот во светот не залажува дека хармонијата се губи и безличието доаѓа, но тоа се алатки на лукавиот, зарем не гледаш дека на планините кадешто е поладно, постои хармонија и мир на духот и духовните честички? Ти си заспан и атеизмот те заслепува. Муслиманите обезглавуваат еретици како тебе, науката постои во Исламот уште пред вие поперистите да се појавите.
Ако мислиш дека те лажам, прашај го @Изгрев за ДНК кодот, ќе ти покаже зошто Господ не постои. Вие атеистите не знаете како настанал животот и првиот ДНК код, така што нема друго објаснување освен дека Бог го создал.
Вие имате само едни обични теории, не знаете.
Разбуди се!
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.056
Поени од реакции
17.743
Утре ќе го играм сингл Надал за 20 денари, 1.10 е коефициент. Ако и тоа не го погодам ќе се преселам на Марс, а може и од таму ќе ме иселат зашо ќе им нанесам малер, на цела планета.
:pos::cuc:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403

sankerce Ајншприц.
Член од:
6 март 2009
Мислења:
1.657
Допаѓања:
1.967
Ново
"да ја стиснеш за рака, а ако е по кротка и за тврдите боцки"!!!
:vozbud::vozbud: (y)(y)(y) Ѕвер :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-
(прва пат пишувам одговарам на оваа тема,еве и незнам баш точно)
Ама се помочав од смеа...на некого и некогашната вистина му е возбуда-смешка.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
^^
Постов е сега особено смешен поради тоа што Надал го изгуби првиот сет од 17 годишен Хрват. Резултатот на првиот сет ?

6-2 за Чориќ... :cuc: Стефан мајсторе
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.660
Koga sme kaj sporto, ajsi me fati nespremen :D

Јас мислам дека Реал ќе победи поради тоа шо господ кој чекори по земјата игра таму, Роналдо помилуј се пресветол наш, малку е лошо шо неговиот Св.Петар ака Бејл нема да игра, ама затоа е тука Пресвета Богородица ака Хамез Родригез да му помогне на семоќниот да ги победи бозбожниците од Каталонија (ууууу ѓаволот владее таму, тоа ниското хобитче шо не плаќа данок). Затоа напред Реал, убиј ги циганиве каталонски!!!
Ама уствари не знам зошто побогу сте отвориле тема, мислам кој нормален ќе гледа Реал Мадрид - Барселона кога во ист период се игра таков фудбалски спектакл во најдобрата Премиер Лига, само за фудбалските сладокусци, мислам сериозно Свонси - Лестер играат, овие некои глупости како Реал - Барселона ќе гледате...
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Овие Турингер изгледа со 2 коли допатувале, ти ебам екипата 7 ракометарки донеле на утакмица. :facepalm:
:pos:

Појаснување за другите, овие Турингер лани на гостување дојдоа со 11 ракометарки, сега со 9. Цело време во напад со маркер играа оти немаа разновидност :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom