Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.422
Поени од реакции
9.107
Абе она темата за Корисничка поддршка да ти била суво злато, непресушен извор на испирација ако сакаш да ти тргни денот на весело:

1712843844997.png


Девојката со две лица рече бе, хахахахахаххахахахаха.
Ебате тоа Развигорче муабет ебате хахахахаххахахааххаха.
Не знаев дека на форумот има и доделувања на стручни звања! :pos: :pos:

Демек, една била во инбокс, а сосема поинаква на форум во реплики и чуда.

Има таму дискусија на темата, дури не дојдат админи, модови да избришат сичкото.
Ле клик.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.406
Поени од реакции
9.279
Абе пресмешно, едниот нема крај со фантазиите, избеган од реалноста, а па овој сега ко на дебили објаснува малце попросто за простата раја да разбери што сакал да каже Дон Жуан и се подмочна од смеење. Се изнасмеавме и ние, да не пукнат пустите.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.229
Поени од реакции
7.883
Абе пресмешно, едниот нема крај со фантазиите, избеган од реалноста, а па овој сега ко на дебили објаснува малце попросто за простата раја да разбери што сакал да каже Дон Жуан и се подмочна од смеење. Се изнасмеавме и ние, да не пукнат пустите.
Донро бе мајка му стара, може ли барем пет минути да одмориш да не се испосереш некаде?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
КУР НЕ БОЛИ
... (пре)смешно, ем зголемено ем болдирано, да се знае :pos:
(извините вака, за некого казнени за некого лајк, бреее и преку форум има дискриминација на зборот „к_ур“ кој, како и каде го пишува!)
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
502
Поени од реакции
2.205
Оваа па... Зошто долна црта си лупнала кога веќе си го пишала зборот? Долна црта или ѕвездичка крие буква, а не ова безврска к_ур.
Ја го читам каур демек треба да биде.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.406
Поени од реакции
9.279
Овој го знам бе... Не се вика Милан.
Абе не дека се викал Милан, мене демек ме заебава дечкото сфаќаш, јас за Милан викам навивам и сега некој ми рекол ти последно Милан си го видела на тренеркава на овој апашов на сликава и сега на дечково му е пресмешно, сфаќаш? И го ставил тука дека се изнасмеал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom