Посредник за вработување во државни фирми? WTF

Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
Чим си ставил оглас, бацево извинете вака ама го боли курот за надлежните органи.
Мене ми изгледа дека надлежните ги боли ку*от за бацево и што ќе превари неколкумина граѓани (јебига има лица кои во очај све ќе пробаат)
 
L

.Lost Angel.

Гостин
:pos::pos::pos::pos:

Еј дечки и јас можам да ве вработам верувај те ми :) само да знаете кај мене 40 % јас сум поефтин и верувајте ова ќе биде најубавото ваше работно место :icon_lol:

Мала шала ова му доаѓа како му се јавувам му викам дојди ваму фино лепо типчето ти доаѓа правите моабет ти врти филмче плаќаш сметката му даваш 50 % и одиш на нотар кај што он му е пријателче фино лепо од утре ич не го гледаш :) и типчето ем најден стомак ем пари во џеб а ти 4 светска гудала си :tapp:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.434
Поени од реакции
9.676
Од ко ќе му ги дајш тие 50%, чоекот магично ќе исчезни а бројот кој ќе го бирате нема да биди достапен :D
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.901
Поени од реакции
5.393
Овој истиов имаше оглас и за рекет :)
 
Член од
5 февруари 2005
Мислења
100
Поени од реакции
121

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.730
Поени од реакции
15.261
слушнав дека некои министри преку него ја добиле работата :свиркам:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom