После Бањање

Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Значи вака машкиве да ми кажат ме ентересира..после бањање со какви креми помади се мачкаат..ова она кој се најдобри..ставаат ли креми не ли ставаат...?
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Значи вака машкиве да ми кажат ме ентересира..после бањање со какви креми помади се мачкаат..ова она кој се најдобри..ставаат ли креми не ли ставаат...?
Значи тоа со црвено ти е треба да ти биде или ставено со метросексуалците или хомосексуалците од машки род да не речам педерите. Маж после бањање не става креми или помади, става или колонска вода после бричење, или стик и некој дезодоранс, и плус некој машки парфем крај на приказната.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.606
Поени од реакции
10.846
Нивеа колекција од глава до пети ќе користиш...после пичиците ќе ти са лепат ко муви на лајно, али ти ќе им викаш фак оф момичина иам женцка...тоа ти е прав шизик после бањање.
 

Doktor1

Doktor
Член од
3 јули 2010
Мислења
364
Поени од реакции
73
После бричење откако ставам колонска вода лицето го мачкам и со крема за лице, така кожата на лицето ја одржувам по мека.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Воглавном грез маст али ако во моментот нема и 90 уље врши работа
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.093
Поени од реакции
5.737
Тоа е скапо човече, пробај свинска маст плус има и мирис некако главен шмекер ќе бидеш кога ќе те видат на улица, ќе ти биде како да си во некоја реклама на Axe
Мала корекција. Свинската маст е 2 пати поскапа од зејтинот. Ако ставиш од неа имаш 2 пати поголеми шанси да бидеш забележан на улица, пошто ќе си речат: "Види го овој со свинска маст се мачка... Сигурно има многу кеш". :pos2:
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Лицето ми е чисто што туку сум се истуширал , која е поентата да ставам креми ?
 

CF.REAL MADRID

ЦЕВКА
Член од
9 септември 2009
Мислења
335
Поени од реакции
9
Наливно уље за 150 денари имаш кило и пол ке тераш добри 7-8 дена...
 
Член од
18 јануари 2009
Мислења
1.407
Поени од реакции
339
Добра крема за лице за мажи, веќе неколку години ја користам:

 

Doktor1

Doktor
Член од
3 јули 2010
Мислења
364
Поени од реакции
73
Лицето ми е чисто што туку сум се истуширал , која е поентата да ставам креми ?
Незнам како мислите, на нечисто лице се става крема? Кремата не го чисти лицето само се става за да ја потхранува и омекнува кожата на лицето, но сепак то си зависи од Вас.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Поентата е шо после туширање имам многу сува кожа на лицето....затоа мислев
 

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32
Значи вака машкиве да ми кажат ме ентересира..после бањање со какви креми помади се мачкаат..ова она кој се најдобри..ставаат ли креми не ли ставаат...?
Значи тоа со црвено ти е треба да ти биде или ставено со метросексуалците или хомосексуалците од машки род да не речам педерите. Маж после бањање не става креми или помади, става или колонска вода после бричење, или стик и некој дезодоранс, и плус некој машки парфем крај на приказната.
Педерите ставаат:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom