Последен гледан концерт?

Член од
23 декември 2005
Мислења
32
Поени од реакции
0
Goddess of Chaos напиша:
Пи*ка ти матер!
Му рекол Мујо на Хасо....
А ја тебе ти викам само да не си го замараш толку мозокот...:wink:
Не му праам услуги на никој шо не ме цени.
Ex.
Bas tebe ke ti bese toa usluga.
+ koj ne cenel? a jas so pravev,pravam i ke pravam?
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Iron напиша:
Ex.
Bas tebe ke ti bese toa usluga.
+ koj ne cenel? a jas so pravev,pravam i ke pravam?
Вии сеа.
Не разликуеш некои работи.
Ја јасно и гласно кажав дека не му праам услуги на оној кој не ме цени, шо автоматски значи дека не сакам услуги од истиот.
Иако ова немаше да биде услуга за мене, ако сакам можам да стигнам многу подалеку од тоа а се борам сама не ми требаат услуги ебаго.
А ти...ти седи и ќути.
:wink:
 
Член од
23 декември 2005
Мислења
32
Поени од реакции
0
Goddess of Chaos напиша:
Вии сеа.
Не разликуеш некои работи.
Ја јасно и гласно кажав дека не му праам услуги на оној кој не ме цени, шо автоматски значи дека не сакам услуги од истиот.
Иако ова немаше да биде услуга за мене, ако сакам можам да стигнам многу подалеку од тоа а се борам сама не ми требаат услуги ебаго.
А ти...ти седи и ќути.
:wink:
Аko ne poslusam ke me snajde istata sudbina kako Bob a? :icon_lol:
Kaj go najde zakon :icon_bigg
Ok ke svirime posle i ke se razbereme ebate.
 
Член од
25 декември 2005
Мислења
35
Поени од реакции
1
Od damna ne sum gledala koncert .. i ne se sekavam koj mi e posledeno gledan ... i taka ...
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.138
Поени од реакции
851
Nemam obicaj da gledam koncerti na TV bidejki ne me interesira peenje vo zivo, poprivlecni mi se videospotovite. Inaku posleden nastap mislam deka bese eden od Within Temptation na MSTV.
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Симни го, ВРЕДИ ЗА СИТЕ ПАРИ :)

Џон нема ни една грешка на овој G3 ....:)
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Абе дури криво да ти падне, да помислиш дури дека е плејбек :)

Овие двајцава Сеч и Вај коа цепаат се глеа дека е на живо, некогаш нешто нема да им фати, али лудиов е ЦД нек си ебе мат*ер
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Задњи у живо.. па ако се важи за концерт свиракот у МКЦ у саботата.. а на електронски уред.. па не знам.. пуно бева.. а, РАТМ, ама не Мексико него ЛА..
 

Steve Vai

Guitar Wizzard
Член од
14 декември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
7
Мислев дека темата е последен гледан концерт во живо:)
Последен гледан концерт на ДВД ми е концертот на Дејвид Гилмур.
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Steve Vai напиша:
Мислев дека темата е последен гледан концерт во живо:)
Па да де...
И во живо, и шо си гледал на ДВД....:wink:
 

Steve Vai

Guitar Wizzard
Член од
14 декември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
7
Mi e krivo sto gi ispustiv Pink Floyd, vecno kje mi bide krivo...
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Bef na HIM pred 1 mesec i fenomenalno si pominaf. Dechkite kako isteraa do posledni sili. Pot na sekade, skokanje ripanje, fenomenalno beshe.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom