Портрети (ваши дела)

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Значи ние си дискутираме само,затоа напишав "мое мислење",не дека така треба да биде,не сум јас компетентен да давам критики,и не дека си ти тапа.мене само тоа ми падна во очи некако ,дека малце е утнат фокусот,што и мене ми се случува кога ке сликам со мануелен објектив,а претпоставувам дека ти е сликано со helios 58mm,а истото може да ти се случи и со автоматски.
Така да уживај и ставај си слики слободно (y)
 

чкчк

Аргат
Член од
11 јануари 2012
Мислења
240
Поени од реакции
237
Нема врска не се лутам јас ниту пак ви замерувам секоја критика,коментар,пофалба ги сфаќам позитивно и гледам да корегирам тоа што не ми е океј.(y)
 

Messanger

Аскер
Член од
15 октомври 2011
Мислења
380
Поени од реакции
344
Ова не е филм, ова сум јас. Сликано со 12 мега камера доста смотан апарат, но играта на светлина и темата се најважни :D 01.jpg
 
Член од
29 јули 2007
Мислења
71
Поени од реакции
3
photoshoot
--- надополнето: 16 април 2013 во 00:41 ---
http://www.youtube.com/watch?v=5D-P5-Rm0t4&noredirect=1 videoshoot
--- надополнето: 16 април 2013 во 00:45 ---
Ne znam dali e sodvedna tema za site sliki da gi stam ovdeka, ako ne e neka e prefrlet nekoj od moderatorite.
 

Attachments

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Mоже од животни, нели?​
----------------------------------
Не може
 

Kajgana Shop

На врв Bottom