Поплаки

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.960
Screenshot_7.png
Да им ебам мамата со последните бе со факинг гисли не можеа еден гол да дадат да ти ебам екипите ...
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144


Дерби у 90+ израмнува на 2:2, таа Фолкстоун у 90+ излегува 3+, а во исто време Волвс од 2:0 им израмнуват на 2:2.

Па мамицата у пичка
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Na 7min pred kraj imase 21poen,i 18poena 3ta cetvrtina ..i 1/1 slobodni .otkako dojde do 21poen,bea na samo -11poena .i likot forsirase do beskraj,sutevi za tri poena u trcanje,ala Curry .imase tri takvi obida,uste 2 obida za polozuvanja kade bossglvata Nurkic ke mu se prilepese na telo so ispruzeni race i ovoj ko sto e zelen ke upatese ne rezonski sutevi namesto da proba da iznudi faul,iako bea u bonus poslednite dve minuti,posledeniot sut bese smeski,na 1.07 pred kraj,si promasi,i tolku se napizda i trenerot,sto i se derese ..ti ibam srekata .nikako da uletat 3/4 tiketa po red .bar ovie so po edni promaseni ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.896
Нај ЃУПСКИОТ ТИМ се Реал, нема поголеми ѓупци од нив !
Да ви ебам пелената ваша неспособна, еден Еспањол му ја скри топката и на крај заслужено си победи, едвај чекам да дојди денот кога ќе гостуваат во Париз кај ПСЖ во ЛШ, ќе има секс да му манат пред, за време на утакмицата и после утакмица, како брз воз ќе си помини ПСЖ, 1 3+ има со мерак да си ја пишам, копилиња смрдени, кој се тие младинците бе шо ги форсираат, тие едвај Шкендија би ја тепале не пак друг тим, мрш таму чомаци едни, да бог да кога ќе се враќате од Париз како капак на се да ви падни и авионот, да го нема тој на мапата куроглајот зидан !
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.896


Незнам шо ми се дешава последно време, последните 2 недели ме отепаја, над 50 000 денари ми избега добивка со вакви уплати од 20,30,50 до 100 денари :cenzura:
Ебати Родригез и тоа се думав меѓу него и Хигинс, а стално од ЦСКА го играм Хигинс, омилен играч ми е стално го фаќам кога го играм и ај реков сега ќе го сменам ќе го клам Родригез си викам треба да префрли, умрениот ебани 8 коша само даде, безвеза шутираше за тројка 0/4 имаше и повеќе не шутираше, само асистираше после :facepalm: оди под кош и вади надвор за некој асистенција да напрај :busi:
А нормално Хигинс да си го играв си влезе и помала граница имаше и лаганица си даде 16 коша тој....
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Минатата недела ги здрвив на играва со една одложена, ама денеска статива 1520114146094941651486.jpg .
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Jrue imase 18ass,izigravase Rondo taa vecer,19,poena imase 7min pred kraj ..

Po samo 5min igra se povredi ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Милан бе на двојна шанса 1X, да изгубиш од Арсенал бе :vozbud::pos:
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.865
нареден пат попрецизно да ги гаѓаат со бомба овие фудбалскиве хипстери дортмунд бем им 100 мајки хипстерски, ми глумат нешто традиција а у навивачине. вештачки клубови редбулoфциве биле .... у уста им се насраа сред дортмунд.
мрш у курац ви ебам хипиците ви ебам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom