Попис 2021

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.323
Поени од реакции
27.291
Znam i koj e! Ista osoba so poveke nikovi sto saka samo da provocira zatoa sto nema druga rabota! Opsednat so makedoncite!
И ја би се опседнал со контра кога креирате вакви квазипатриотски никови.
Уште па ваков аватар ко ќе видам :pos:беда.
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.722
Поени од реакции
64.006
И ја би се опседнал со контра кога креирате вакви квазипатриотски никови.
Уште па ваков аватар ко ќе видам :pos:беда.
Битно, се изнатропа глупости, игнорирајќи аргументирана дискусија и давајќи предност на ирационални ад-хоминеми, па си отиде. После некое време пак ќе се појави со друг ник и така...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.323
Поени од реакции
27.291
Битно, се изнатропа глупости, игнорирајќи аргументирана дискусија и давајќи предност на ирационални ад-хоминеми, па си отиде. После некое време пак ќе се појави со друг ник и така...
Па, сеа, коа се фаќате на јадиците...
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.722
Поени од реакции
64.006
Па, сеа, коа се фаќате на јадиците...
Обид за аргументирана дискусија е форумски бон-тон, кога видов дека он не дошол за тоа, свртив лист, пошто - гомнарот - со гомнарски цефки.
 
Член од
30 јануари 2014
Мислења
407
Поени од реакции
149
шо повеќе се чека тоа повеќе сомнежи ќе има во резултатите
 
Член од
12 март 2009
Мислења
17.686
Поени од реакции
12.867
Хрватска пред 2 недели ги објави резултатите од пописот а мислам во исто време правеа..
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.722
Поени од реакции
64.006
Кога ќе почнат да ги апсат тие што апстинираа од попишување?
За другар прашувам. :)
Тој што го тврдеше тоа тука, нема да се појави више никад.
Така да, можеш једино Let3 да го прашаш на фејзбук. Таму имаше он кампања у која гарантираше дека се спремаат баснословни казни за тие што неќат да учествуваат у ова што они го нарекуваа попис.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
12.724
Поени од реакции
14.208
Љет3 не ми фалеше ни овде, сигурно нема да одам таму да го барам.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
951
Поени од реакции
1.092
Хрватска пред 2 недели ги објави резултатите од пописот а мислам во исто време правеа..
Nebo i zemja ti e sporedbata.
Hrvatska nikoj od strana ne ja prisiluva na nisto, tie od 1991 navamu imaat odvrzani race vo svoite vnatresni raboti duri imaa i golema pomos i podrska od zapadot.
Dodeka nas postojano od nadvor ne pritiskaat nekoi drzavi da popustame na baranjata na nekoi malcinstva.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom