Попис 2021

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.036
Поени од реакции
26.442
Znam i koj e! Ista osoba so poveke nikovi sto saka samo da provocira zatoa sto nema druga rabota! Opsednat so makedoncite!
И ја би се опседнал со контра кога креирате вакви квазипатриотски никови.
Уште па ваков аватар ко ќе видам :pos:беда.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.640
Поени од реакции
58.033
И ја би се опседнал со контра кога креирате вакви квазипатриотски никови.
Уште па ваков аватар ко ќе видам :pos:беда.
Битно, се изнатропа глупости, игнорирајќи аргументирана дискусија и давајќи предност на ирационални ад-хоминеми, па си отиде. После некое време пак ќе се појави со друг ник и така...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.036
Поени од реакции
26.442
Битно, се изнатропа глупости, игнорирајќи аргументирана дискусија и давајќи предност на ирационални ад-хоминеми, па си отиде. После некое време пак ќе се појави со друг ник и така...
Па, сеа, коа се фаќате на јадиците...
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.640
Поени од реакции
58.033
Па, сеа, коа се фаќате на јадиците...
Обид за аргументирана дискусија е форумски бон-тон, кога видов дека он не дошол за тоа, свртив лист, пошто - гомнарот - со гомнарски цефки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom