Понуда на текстови на песни

Член од
26 февруари 2016
Мислења
2.551
Поени од реакции
5.032
По извесно размислување се решив она што до сега главно ми беше само хоби - пишување на стихови во слободно време, да се обидам да стане нешто покорисно. Нудам на продажба неколку текстови на песни пишувани од мене лично во последните неколку месеци. Текстовите не се објавени никаде до сега. Тематиката на песните одговара главно за рок или метал музика.

Ако знаете некој млад бенд кој бара нов материјал, или одредени лица - застапници на овие бендови, контактирајте ме во инбокс.
 
На врв Bottom