Помош форумџии!

Член од
29 октомври 2011
Мислења
994
Поени од реакции
923
Дечково со плавата блуза ја дигна ташната на тетка ми, со него е веројатно сопруга му, доколку некој ги познае на сликиве, ве молам контактирајте ме, има доста битни документи во ташната за кои нема време да се извадат а се потребни.
13620007_10154308454490011_4617419367616222075_n.jpg 13700010_10154308454505011_1416456354554610063_n.jpg 13754541_10154308454500011_8950683105238923656_n.jpg
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
994
Поени од реакции
923
Ова е снимано во населба Ѓорче Петров, во слаткарница до ДОМА МЕБЕЛ, ве молам за помош!!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.181
Поени од реакции
169.077
Јас живеам во населбава, на 50 метра од тука, ќе се провртам во кафичов овие 2-3 дена и ќе ти кажам ако го видам. Или е од браќата или е локалец, ако е локалец ќе го најдеме без гајле.
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
994
Поени од реакции
923
не ќе да е од браќава, жена му е бремена веројатно гледале мебеле, во салонот. ок, ако имаш некаква информација, ќе ми помогнеш многу
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
6.288
Поени од реакции
13.489
Бремена е....штета што се размножува ваков гнасен народ.

Ви посакувам да ги најдете! Надворешниот изглед не укажува на тоа какви гомна од луѓе се.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.913
Поени од реакции
31.186
Ова е снимано во населба Ѓорче Петров, во слаткарница до ДОМА МЕБЕЛ, ве молам за помош!!!
Шибни ја сликата на ФБ и нека ти шеруваат приателите многу поефикасно ќе биди
 
Член од
23 март 2009
Мислења
6.471
Поени од реакции
4.797
Ова е од 20 јули дури,ако се процени според сликите.Цели 7 дена до денес.Кај Стара 5ка е ова,така?!
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
994
Поени од реакции
923
Mislam deka e tamu, ne go znam i jas ubavo gorce petrov, seruvano e na fb, se nadevame ke go prepoznae nekoj!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.181
Поени од реакции
169.077
Ова е од 20 јули дури,ако се процени според сликите.Цели 7 дена до денес.Кај Стара 5ка е ова,така?!
Да, тука кај семафорот, одма до Копачка ќе му дојде.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.434
Поени од реакции
10.408
сликава у полиција у ѓорче и ќе ги најдат одма, ги знаат локалните криминалци кои се и што се
 
Член од
27 јули 2016
Мислења
102
Поени од реакции
94
Женаму на овој крадецот не ми изгледа за бремена, има некоја ташна под блузата? :D
Може така се маскира за да не изгледаат сомнително. Сигурно добро обучен тандем се, со досие и добро познати на полицијата .
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.673
Поени од реакции
7.157
Со снимките си требал да одиш во полиција и да пријавиш. Иначе не е лоша ствар да ги испечатиш сликиве залепи по бандери пиши се бара крадецот, награда 100-200 евра за 5 дена максимум ќе ти го најдат.

П.С и јас сум од Ѓорче и долго време сум таму и гарантирам дека овие двајцава не се од ѓорче два
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
6.288
Поени од реакции
13.489
prijaveno e , ama 'ke storat se sto mozat'
Update-ирај ја темава, што ќе биде исходот. Многу ме интересира кој е овој лоповски профил на ликови. Најмалку би очекувал од вакви да ме ограбат, ама ете, секој ден нешто ново учиме. Штета што ти на твоја кожа искуси.
Да не те обесхрабрувам, на еден пријател му влегоа дома, има камера на сензор на движење, ама не му ја прифатија снимката, иако на снимката се препознаваа физиономии. Чудни се патиштата џандарски..
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.214
Поени од реакции
16.642
На врв Bottom