Помош со хтмл вежба

Дискусија во форумот 'Веб дизајн, графички дизајн и развој' започната од Flashgag101, 29 мај 2019.

 1. NiceNaumoski

  NiceNaumoski

  Член од:
  8 април 2014
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  6
  Од средно е изгледа,ја учам веб-дизајн на факс и работиме поопширно од ова погоре..
   

Сподели преку: