Помош, софтверски проблеми и совети

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Здраво на сите земав Таблет Самсунг Галакси Таб3 ,и ми треба некој апликација ако знаете за да можам да се логирам и на secured ви- фи мрежи , највеќе ме е за на работа да гледам сега кога ке почне светско првенство ,фала на сите и ако може да помогнете[DOUBLEPOST=1402153729][/DOUBLEPOST]Здраво на сите земав Таблет Самсунг Галакси Таб3 ,и ми треба некој апликација ако знаете за да можам да се логирам и на secured ви- фи мрежи , највеќе ме е за на работа да гледам сега кога ке почне светско првенство ,фала на сите и ако може да помогнете
Каква апликација?

Најди ја мрежата, нека ти кажат пасворд, логирај се.
 
Член од
27 декември 2011
Мислења
591
Поени од реакции
508
Здраво на сите земав Таблет Самсунг Галакси Таб3 ,и ми треба некој апликација ако знаете за да можам да се логирам и на secured ви- фи мрежи , највеќе ме е за на работа да гледам сега кога ке почне светско првенство ,фала на сите и ако може да помогнете[DOUBLEPOST=1402153729][/DOUBLEPOST]Здраво на сите земав Таблет Самсунг Галакси Таб3 ,и ми треба некој апликација ако знаете за да можам да се логирам и на secured ви- фи мрежи , највеќе ме е за на работа да гледам сега кога ке почне светско првенство ,фала на сите и ако може да помогнете
Да не губиш време, одговорот е нема и не барај таква апликација.
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
198
Поени од реакции
70
Некој конвертер од кирилица на латиница за филмски преводи, софтвер или страна како што беше ова да пратите ако може? :unsure:
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Момци ќе ми завршите огромна работа ако ми пратите во порака линк за активатор на Windows 8 1 pro... фала многу
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Едно другарче му се зезна нешто лап-топот. Му сецка црно екранот на десктоп коа е, а коа ќе пушти игра све е во ред и при старт ап на лап топот исто све е во ред, проблемот е кога е на десктоп или коа не е во игра. Му сецка црно на типот.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.100
Поени од реакции
5.839
Го палам лаптопот, се се пали и се е во ред, одбирам акаунт и не сака да се запали виндоусот , само врти на welcome и ништо........ чаре?
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
198
Поени од реакции
70
Го палам лаптопот, се се пали и се е во ред, одбирам акаунт и не сака да се запали виндоусот , само врти на welcome и ништо........ чаре?
Да не паднала активацијата? Претпоставувам користиш 8-мица.
 
Член од
24 јули 2011
Мислења
34
Поени од реакции
4
здраво би сакал да прасам дали некој знае како да пртворам "RAW" vo "NTFS" се работи за усб од 15 гига кое никако немозе да го отворам и да ги извадам податоците од него ,плусс не дава и формат да му направис со било кој програм ,сум пробал се и сесто не сум лаик за комјутери но ова немозам да го ресам ако има некој сто знае ме интересира дали го ресил проблемот или не и со која програма ,да повторам сум пробал рекаверѕ ,цмд и многу други работи но проблемот останува се работи за несто слицно као на линков https://www.youtube.com/watch?v=oxKCeABl6n4 но јас го приказувам на комјутер али отваранје никако
https://www.youtube.com/watch?v=oxKCeABl6n4 имаа ли ресение ?[DOUBLEPOST=1402998593][/DOUBLEPOST]еве како изгледа на слика
qqqqqqqqqqqqqqqqqqq.png
 
Последно уредено:
Член од
22 август 2009
Мислења
615
Поени од реакции
221
Инсталирав Win 8.1, сакам да се вратам na Win 7, ама има проблем со пуштање на Bios.
Го следам ова http://www.youtube.com/watch?v=QGiG1oljjZI , ама немам опција uefi firm settings. Не се разбирам баш, ама имам Legacy BIOS, дали и како може да се премине на ова УЕФИ не знам.
Што значи Bios може да пуштам на стандарден начин, при рестартирање со притискање на any key.
Проблемот е што не ми го покажува кој е тој any key, ги пробав сите опции, може и премногу бргу ми се пушта пцто.
Се работи за лаптоп АСУС.

Некој совет?

Ќе го копирам постот и во тема windows па после ќе избришам еден.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom