Помош, софтверски проблеми и совети

Член од
25 октомври 2023
Мислења
41
Поени од реакции
61
Јас би преинсталирал Windows (симни инсталационо од официјална, немој од торенти), сите драјвери од официјална страна за твојот модел, и после активирај го според овие чекори. Голема е шансата дека имаш некој апдејт што те заебава, или пак несоодветен драјвер.
Благодарност до тебе, Лестер.
Бидејќи од тогаш ми нема направено проблем,ќе почекам некое време да завршам со работи некои, па отпосле ќе направам како што пиша.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom