Помош, софтверски проблеми и совети

Член од
25 октомври 2008
Мислења
524
Поени од реакции
73
Дечки, некој да ми прати во пп асален торрент линк за office 2019 или понова верзија доколку има?
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
2.568
Поени од реакции
6.592
Имам pagefile.sys фалј 10ГБ. Ако го избришам или не?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom