Помош околу Counter-Strike (општо)

M

Macedon1um

Гостин
Читови во мултиплеер никогаш немам користено а во сингл плеер последен пат rosebud во Sims, 2002 година.
Не реков јас дека користиш, ама само со чит соодносот kill/deaths би ти бил позитивен :D
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Не реков јас дека користиш, ама само со чит соодносот kill/deaths би ти бил позитивен :D
Веројатно, во првите неколку денови од неколку часови играње, потоа би бил океј. Рефлексите секако не се тоа што биле а и со гејмање повеќе години раскрстив.
 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
898
Поени од реакции
3.507
Помакедонска мапа од cs_casa нема, 2003 2004та у играчници се маваше постојано и poolday се играше бајаги кај нас.. ако добро ми текнува беше 10 денари пола саат и зимно време се остававме од после школо до вечер, добри времиња! :D

Мило ми е што уште се игра, страв ми е да ја симнам да не се заразам и да не станам од неа :)
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Помакедонска мапа од cs_casa нема, 2003 2004та у играчници се маваше постојано и poolday се играше бајаги кај нас.. ако добро ми текнува беше 10 денари пола саат и зимно време се остававме од после школо до вечер, добри времиња! :D

Мило ми е што уште се игра, страв ми е да ја симнам да не се заразам и да не станам од неа :)
Да, 10 денари беше пола саат, 20 денари саат, драматургии. Тие што играа на отворено (неограничено) и со цоца цола до нив беа богаташите. Али не дај боже нож да ти удри некој на лан, цело маало те памти по тоа.
Симињај ја од warzone, има линк по страниве и доаѓај на сервер од 9 саат. :D
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Meне најака ми е Кантер Страјк 2.0, ја имаше инсталирано тогаш на компјутерот штом го купив и имаше имиња на легендарни ликови, посебно од Куманово...Да и имаше реплики од македонски и југословенски филмови...легендарна игра.
 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
898
Поени од реакции
3.507
Да, 10 денари беше пола саат, 20 денари саат, драматургии. Тие што играа на отворено (неограничено) и со цоца цола до нив беа богаташите. Али не дај боже нож да ти удри некој на лан, цело маало те памти по тоа.
Симињај ја од warzone, има линк по страниве и доаѓај на сервер од 9 саат. :D
Хахахах на отворено не сум го слушнал зборов цела декада..обично тоа беа поголеми соло момци тоа време кои седеа обично у ќош и играа необични игри ко WoW или NFS а успат седеа на мирц или МСН а неретко и пуштаа порничи у компјутерница.. :ROFLMAO:
 
M

Macedon1um

Гостин
Meне најака ми е Кантер Страјк 2.0, ја имаше инсталирано тогаш на компјутерот штом го купив и имаше имиња на легендарни ликови, посебно од Куманово...Да и имаше реплики од македонски и југословенски филмови...легендарна игра.
Оваа со звуците беше уште појака, ајмо сви на бозаа ајдее :D
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Слабо денес луѓе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom