Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Ако мислиш за повеќе фрејмови (100 наместо 60), ова од сликава намести го на Force Off.

Наместено ми е вака не е до тоа,нешто друго е.Не ми се сецка туку поспоро е движењето,пукање итн.Се нервирам неможам да ги тепам со AWP:mad:
 
Член од
16 јули 2014
Мислења
34
Поени од реакции
9
Момци јас играм кантер веќе 10 години редовно .
Имав и клан Dimenzy и бевме едни од најдобрите во МКД.
Но една ден сфатив дека ЦС е само губење време, агресивност,штети на здравјето итн.
Ќе шириш само негативна енергија дома кога ќе изгубиш цв,турнир или било што.
Така сфатете си со време. Нема леб таму само штети !
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
198
Поени од реакции
70
Момци јас играм кантер веќе 10 години редовно .
Имав и клан Dimenzy и бевме едни од најдобрите во МКД.
Но една ден сфатив дека ЦС е само губење време, агресивност,штети на здравјето итн.
Ќе шириш само негативна енергија дома кога ќе изгубиш цв,турнир или било што.
Така сфатете си со време. Нема леб таму само штети !
Фала за ова што го сподели со нас иако веќе го знаеме, пс. ти очекуваше во Македонија да печалиш со Counter-Strike? o_O
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
После многу време, ми треба линк за download на CS+PATCH, значи све full. Чао. Поздрав.
 
Член од
16 јули 2014
Мислења
34
Поени од реакции
9
Фала за ова што го сподели со нас иако веќе го знаеме, пс. ти очекуваше во Македонија да печалиш со Counter-Strike? o_O
Епа ако имате цел тим јак пц гигатрон гејмерски оди на турнир qWCG победи ги ентити и после живеј од цс.
Можеш да живееш ама како викаат со пари се прават пари ..
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
198
Поени од реакции
70
Епа ако имате цел тим јак пц гигатрон гејмерски оди на турнир qWCG победи ги ентити и после живеј од цс.
Можеш да живееш ама како викаат со пари се прават пари ..
Имав, али немавме спонзори, опрема а и сеуште игравме на 800х600 резолуција :) Како што си кажа „со пари се прават пари“ .
 
Член од
22 јуни 2013
Мислења
344
Поени од реакции
340
Може да ми каже некој што треба да внесам во конзолата за да пишувам со "п" и со "и" :)
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Зошто не ми дава на OPENGL да играм? Ми паѓа играта и мe враќа на software
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Неам врска тоа, од кога го форматирав се дешава...
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
198
Поени од реакции
70
Неам врска тоа, од кога го форматирав се дешава...
Мое мислење, 99 % тоа е, кога си форматирал си заборавил или тој што ти го форматирал заборави да инсталира графички драјвер. Доколку имаш nVidia картица, внеси го точниот модел овде, симни го драјверот и инсталирајго, а доколку имаш AMD симни од овде. (за време на инсталација екранот може да постане црн или да трепери но тоа трае околу 2-3 секунди).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom