Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
momci... awe kupih si nova testatura i sakam da napraam Screen Shot ama so mi dadee od tama drajvere i saa instalirah i ne mi rabote ss.. kako mozam da gi izbrisam probah od control panel nema so da brisam so da napraam mi treba ova kopce Ss... bidejki nogo jaki scorove praam na cs :))))))) pozz... aj nekoj ak znaa nekoo magii da napraam neka pomogne
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Ej aj pls nekoj pomos kako da go opravam hamachi . . kje addnam adresa na prijatel . . i potoa u lan ne izleguva kreiranoto . .
help someone
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
А, кај треба да ти излезе ? :wink:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Updating CS 1.6 to v32.

Ке може ли да играм кантер на кајгана серверите ако ја апдејтирам играта на в32? Ако не, why кајгана не ги апдејтират серверите?
 

Litle Man

.::The Rocker::.
Член од
9 јануари 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Ќе може линк од кај да слегнам играта??
 

Litle Man

.::The Rocker::.
Член од
9 јануари 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Фала. Ја слегнав ЦС па очекувајте ме на сервер немојте да плачете..:wink: Ако ве тепам многу..
 
Член од
4 август 2007
Мислења
24
Поени од реакции
2
Ај ако може да помогнете... иам проблем еден. Скоро секад коа сакам да се стаам на кајгана, она грдоно шо се пуни, се пуни до трето квадратче и тука застанува. После едно 5-10 минути се гаси тоа грдото и вика connection has timed out или така нешо... И ова ми се дешава само на кајгана. Ретко коа сум влегол без вакви лајнарии...
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Ај ако може да помогнете... иам проблем еден. Скоро секад коа сакам да се стаам на кајгана, она грдоно шо се пуни, се пуни до трето квадратче и тука застанува. После едно 5-10 минути се гаси тоа грдото и вика connection has timed out или така нешо... И ова ми се дешава само на кајгана. Ретко коа сум влегол без вакви лајнарии...
Па најверојатно слаба конекција.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Еј мамата видете што ми се дешава ...



Чаре?
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Епа ако си ги правел терорите дедо мразовци. .. сигурно е од тоа.. нека ти го прати некој фајлот за скин за теророт, или ако го имаш сетапот реинстал напрај :smir:

мислам тоа дека е . ..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Нема да има проблем ако се дедомразовци.Мене ми се дедомразовци и си играм:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom