Помош околу Counter-Strike (општо)

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
А тебе да не ти е изгасен звукот на цело па мсн то да нема веза а ?
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
А тебе да не ти е изгасен звукот на цело па мсн то да нема веза а ?
Звукот на CS ми е приклучен. Кога ќе исклучам МСН доаѓа звукот... А да не има врска тоа што сите sounds( nudge и сл. ) на МСН ми се исклучени?
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Пробав.
Ништо.

Едитирано од TonInter: Пази на јазикот!
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Сега е во ред ја напраив ЦС сега можам да читам што ми пишуваат :eek:jea::eek:jea:
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
како да си зеам слот бе?
аман веќе, цело време ме исфрлаат кога влегува некој на тој начин
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
braka povtorno problem .... :S:S:( koga igram cs i sred pukanje ili igranje ke mi zakoci kom 1 sek ke se zakoci i posle 1 sek me dava nazad kaj 2-3 deka sto sum bil .. aj ak moze nekoj da kaze sto e toa ako me razbera. .. :S:S nekoj ... znaci igram cs ke mi okoce 1 sek .. i posle ke me vrate nazad 2-3 sek kade sto sum bil .. i vaka se umiram nema smisla glupo e .. :S:S:(
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
braka povtorno problem .... :S:S:( koga igram cs i sred pukanje ili igranje ke mi zakoci kom 1 sek ke se zakoci i posle 1 sek me dava nazad kaj 2-3 deka sto sum bil .. aj ak moze nekoj da kaze sto e toa ako me razbera. .. :S:S nekoj ... znaci igram cs ke mi okoce 1 sek .. i posle ke me vrate nazad 2-3 sek kade sto sum bil .. i vaka se umiram nema smisla glupo e .. :S:S:(
Laguvash, zatoa. NetShit..:smir:
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
ccc meto ne laguvam be 45 lagg.. :S:(( saa nema smisla nikoj ne laguvashe i na mene vaka mi prai :D
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
braka povtorno problem .... :S:S:( koga igram cs i sred pukanje ili igranje ke mi zakoci kom 1 sek ke se zakoci i posle 1 sek me dava nazad kaj 2-3 deka sto sum bil .. aj ak moze nekoj da kaze sto e toa ako me razbera. .. :S:S nekoj ... znaci igram cs ke mi okoce 1 sek .. i posle ke me vrate nazad 2-3 sek kade sto sum bil .. i vaka se umiram nema smisla glupo e .. :S:S:(
Мене почна да ми прави вака пред недела дена, и секој ден се нервирам со проблемов. Иначе мислам дека ти е до нетот, зашо мене ме дупи кабелскиов ептен, лом е у последно време, и не знам кај терам на сервер, сите бот ми викаат :pos::pos:

Све ќе им ебам на Телекабел, многу го усраа нетов у последно време ...

А некад и мислам дека ми е до пИсИто, зш пун ми е со говна. Треба да го средам малце :)
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
hehhehe brat netot mi e aren so 48 lagg beh .. a mosh i do toa e sepak ok fala so mi kazavte :))))
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
Pa eve na mene ne mi e jasno pa sigurno i na drugi nekoj da pomogne nek0oj da kaze kako se snima DEMO aj ako znae nekoj neka objasni pozz..:toe::smir::salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom