Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
27 мај 2016
Мислења
245
Поени од реакции
73
А да си провериш дали имаш инсталирано драјвер за таа графичка?
Ако има гејминг мод уклучи го, по автоматизам ќе ја пали појаката графичка.
Pusteno e i gejming mod, i overkloknata bese i nesaka..
Istoto go napraviv i so msi Gtx 650 graficka.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
9.936
Поени од реакции
19.831
Pusteno e i gejming mod, i overkloknata bese i nesaka..
Istoto go napraviv i so msi Gtx 650 graficka.
На други игри го имаш проблемот?

Кој софтвер го имаш за контрола на графичката? (кога одиш десен клик на десктоп, дали имаш Radeon Setting?)
 
Член од
27 мај 2016
Мислења
245
Поени од реакции
73
На други игри го имаш проблемот?

Кој софтвер го имаш за контрола на графичката? (кога одиш десен клик на десктоп, дали имаш Radeon Setting?)
Na drugi igri go nemam problemot. Go imam softverot za kontrola na grafickata ( AMD Radeon Software ) - desen klik na desktop i na ikona.
Автоматски споено мислење:

На други игри го имаш проблемот?

Кој софтвер го имаш за контрола на графичката? (кога одиш десен клик на десктоп, дали имаш Radeon Setting?)
Sega go resiv problemot so druga instalacija na CS.. fala na sve. :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom