Помош околу Counter-Strike (општо)

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Moже pass и на мене... Само малку сум semi-pro, поштено :)
 
Ф

Флеш

Гостин
Кантер 1.6 вртите?!
Да го наместам статичниот :D
Пратете шо треба пп
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.487
Поени од реакции
16.131
Иначе конечно и го наполнивме на @Agda Beata...серверот. Се пукаше до два до сабајле. Конечно се појави и газда @Acid. Уште се чека на @Darling, бидејќи сите играчи имаат желба да ја запознаат. Еве колку бевме во 15 до 1. kanterce.png
 
Ф

Флеш

Гостин
Иначе конечно и го наполнивме на @Agda Beata...серверот. Се пукаше до два до сабајле. Конечно се појави и газда @Acid. Уште се чека на @Darling, бидејќи сите играчи имаат желба да ја запознаат. Еве колку бевме во 15 до 1.Прегледај го приврзокот 244697
Неам играно 10/11 години .... Откако го баталив статичниот и само работа факултет и друго срање .... Башка и сонито дома .... :popce: Пациент сум
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.487
Поени од реакции
16.131
Неам играно 10/11 години .... Откако го баталив статичниот и само работа факултет и друго срање .... Башка и сонито дома .... :popce: Пациент сум
Брат и ја не играв 2-3 години, па заиграв, нема везе од забава сме таму и запознавање. Се надевам дека после ова и ке седнеме негде на пиво. Ај доста со оф топици од моја страна. :D
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Иначе конечно и го наполнивме на @Agda Beata...серверот. Се пукаше до два до сабајле. Конечно се појави и газда @Acid. Уште се чека на @Darling, бидејќи сите играчи имаат желба да ја запознаат. Еве колку бевме во 15 до 1.Прегледај го приврзокот 244697
Да се собереме сите што играат во различни времиња ќе треба 64 слотен сервер да се зима. Баш ми е мило :))).

Вечерва пак во исто време, 21h па надаље на фронт.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.432
Поени од реакции
19.623
ај да трошимо метци и калорие на трејн пред ручак.Да изиграмо ск некоју партију,или обврске имате :ROFLMAO:
Кој е за? Да не трчу сам како будала по шине :D
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
:D
ај да трошимо метци и калорие на трејн пред ручак.Да изиграмо ск некоју партију,или обврске имате :ROFLMAO:
Кој е за? Да не трчу сам како будала по шине :D
Обавези, слабо за денска. Можам једино да ти ја пуштам italy да се вежбаш на заложници. :D
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.487
Поени од реакции
16.131
Да се собереме сите што играат во различни времиња ќе треба 64 слотен сервер да се зима. Баш ми е мило :))).

Вечерва пак во исто време, 21h па надаље на фронт.
И мене ми е мило пошто од сечата на канцерите до петокот завршуваме најкасно до 22 и 30, 23, а сега играме и до два. Само нека се полни серверот и нека биде атмосферата како и секогаш позитивна и ведра.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
ај да трошимо метци и калорие на трејн пред ручак.Да изиграмо ск некоју партију,или обврске имате :ROFLMAO:
Кој е за? Да не трчу сам како будала по шине :D
Каса еден на еден да цепаме :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom