Помош околу Counter-Strike (општо)

FeliXxX

Нинџа
Член од
27 април 2010
Мислења
808
Поени од реакции
282
Порано играв еден кантер со левели, значи имаше убиј тројца, или спаси 3 заложници, бираше екипа со тебе 3-4, може некој да ми каже како се вика кантерот никако не можам да го најдам.
Благодарам однапред ;)
condition zero :D
 
Член од
7 август 2015
Мислења
65
Поени од реакции
39
Сакам со македонски фонт да си го напишам никот на кантер ама не сака.Што да направам за да ми пишува
 
Член од
29 октомври 2013
Мислења
145
Поени од реакции
62
Некој помош имам интернет Телекабел(Скопје) и премногу ms општо на сите сервери освен Telekabel (имам нет Телекабел нормално заради то), рејтите средени се , чаре некое ?
 
B

bngj45

Гостин
правам сервер на тоа HLDS и кога праќам на друг не може да влезе тој не му се полни,како да направам за да може да се игра??
 
Член од
10 април 2017
Мислења
6
Поени од реакции
1
Луѓе ај кажете како да играм кантер on-line? Кога ќе ја уклучам играта во find servers на internet бара некои севери ама или почнува да ми downloadira некоја мапа или ми пишува нешто unable to.... (.... C). Дајте линк или нешто како би ми помогнале. И кажете од кај да симнам ботови. Фала и чао.
Ќе одиш кај серверите и ке напишеш еден IP или има во онлине некој сервери и така.
 

IzzY_R0CkeR59

аудофил, металофил, емофил, чоколаденфил
Член од
9 септември 2014
Мислења
118
Поени од реакции
31
Оди преку сетингс смени го мора да може[DOUBLEPOST=1497546254][/DOUBLEPOST]
правам сервер на тоа HLDS и кога праќам на друг не може да влезе тој не му се полни,како да направам за да може да се игра??
това срце е мн по комплицирано, знам требаше нешо да го forwardneш рутерот, поубаво гуглај си

П.С. небива тоа со сите рутери
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
313
Поени од реакции
285
Да не има некој админ на Taboo Gaming? Ме банираа ретардите, не ми се става SS и демо на FB да се брукам.. ако треба тука ќе ставам, пишете :D
 
Член од
11 јуни 2013
Мислења
47
Поени од реакции
47
Дали знае некој зошто кога ја вклучам CS WarZone ми покажува само црн екран, и нема uninstal вчера ми се случи да закачам некој вирус од некој сервер не сум сигурен ама мислам дека е тоа и го форматирав компјутерот ама пак истата приказна.
ПОМОШ!!!!!
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
313
Поени од реакции
285
Дали знае некој зошто кога ја вклучам CS WarZone ми покажува само црн екран, и нема uninstal вчера ми се случи да закачам некој вирус од некој сервер не сум сигурен ама мислам дека е тоа и го форматирав компјутерот ама пак истата приказна.
ПОМОШ!!!!!
Ај пробај па пиши ако не сака.
 
Член од
26 септември 2016
Мислења
12
Поени од реакции
1
Decki nekoj da ne dava noz vo cs? Gi izgubiv skinovite (200e). Mi treba noz. Dajte ponudi neshto eftino mi treba za real kes.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom