Помош околу Counter-Strike (општо)

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.843
Поени од реакции
32.112
Па викаш дрво си..

Засега кајгана има сервер за профи само.. :Z
Другите 2 се прават уште..
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
239
ке ми каже ли некој как се става sxe на amx mod x сервер :smir::smir::smir:
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
10
Вака сега :) Имам во план да правам сервер во ЛАН ,имам амх и друзи додатоци за амх-от ама не знам како да ги склопам.Дали некој ќе може да ми помогне да ставам целосно спакувани и да ми ги направи ?
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.527
Поени од реакции
123
не можеш amx u lan ке ти падне серверот после првиот круг
 
Член од
6 февруари 2006
Мислења
94
Поени од реакции
1
Имам инсталирано Counter Strike Source и пробувам да го додадам кајгана серверот во favorites, но ништо не се појавува.

Помош?

Никогаш не сум играл CS онлајн така да поопширно објаснувајте. Благодарам.
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Ako moze nekoj da mi objasni kako da napravam 100fps ve molam nekoj sto znae inace igram so 30-60 pls!!!!!!!!!
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Luge daj pomognete nesakajki sum ja izbrisal nvidia od control panel i sea nemozam da ja instaliram mi pisuva nekoj eror so da pravam???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom