Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
Luge moze li nokoj da mi pomogne okolu pisuvanjeto na cs 1.6??
Neli tamu koga stisnes y mozes da pises sto sakas no kaj mene toa raboti no ne gledam so drugite pisuvaaat...pls help
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Luge moze li nokoj da mi pomogne okolu pisuvanjeto na cs 1.6??
Neli tamu koga stisnes y mozes da pises sto sakas no kaj mene toa raboti no ne gledam so drugite pisuvaaat...pls help
слегни си го патчот ... го имаш на cs.kajgana.com.

Download,Instal And Shoot it :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.150
Поени од реакции
33.001
Напрај си контролите defaults. :vozbud:
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
decki imam 1 mn golem problem.si igrav cs i mi se iskluci i posle vleguvam pak i stegam na f1 za auto by i ne mi kupuva posle stegam b i pak auto by i pak ne kupuva:nesvest: kazete pomos plss:vozbud:
 

PepoOo

[d^.^b]
Член од
7 април 2008
Мислења
621
Поени од реакции
24
Абе да прашам нешто до контроли е изгледа коа ке стиснам 1,2,3,4 или 5 сакам да ме излева оружјето а не така сега ми излева менито горе Pls Help:salut:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
На кое копче беше автоматски да се снима во папката cstrike Screenshot-ot?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
На кое копче беше автоматски да се снима во папката cstrike Screenshot-ot?
ц ц ц ц ц....

Значи: Знаеш дека е некое КОПЧЕ од тастатурата, зашто не провериш во контролите да видиш кое копче ти е наместено??????

Default ти е F5
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
ц ц ц ц ц....

Значи: Знаеш дека е некое КОПЧЕ од тастатурата, зашто не провериш во контролите да видиш кое копче ти е наместено??????

Default ти е F5
Е нема проблем таму ке терам...
Туку бев на оваа тема и во момент ми текна ова
Сепак фала :smir:
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Ај некој ако знае од каде можам да симнам AMX Mod X... нека прати линк по ПП
 

Kajgana Shop

На врв Bottom