Помош и совети

Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.444
Член од
29 октомври 2014
Мислења
12
Поени од реакции
0
Здраво , дали некој знае каде можам да најдам торент за The Division , ја нема на замунда и на kickass .
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.309
Поени од реакции
19.665
Дечки ми треба помош за WoW. Ако ја игра некој, дали ќе сакате да ми помогнете со квестот Blood Infusion во ICC. Ми треба 2-3 Алијанси, ќе направам раид и придружете се преку LFR (ако се собереме секако).

ПС Се надевам не е проблем што постував тука, нема ваква тема во WoW подфорумот.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Некој да ми прати торент од ФИФА 2016 ако ја има , на замунда ја немаше..
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
нема салам крак колку што знам, а и не е место тука за барање торенти, колку што знам.
отсега натаму кракови за игрите ќе излегуваат се побавно.
 
Член од
14 јуни 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Момци, може некој да ми прати торент од Half-Life 2 заедно со Episode 1 и Episode 2? Ве молам.
 
Член од
25 септември 2013
Мислења
7
Поени од реакции
1
Помош за името на едно игриче, онлине, со некое си херојче мислам и дека нешто ко компнион можеше да има ко кученце нешто, си креваш лвли и ае тепаш против др..не беше риал рајм...нз кко да ја опишам поубо...
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Дали има некој проблем при инстал на call of duty: modern warfare 3?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Дали има некој проблем при инстал на call of duty: modern warfare 3?
da brat imaat mn luge problemi nz soe rabotava
Тоа е прашањето што треба да го поставиш, а не да кажеш што точно е твојот проблем.
Сега за инает нема да ти помогнам дури и да објасниш.
Затоа што, касно е синко.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
купив PES 16 , ја оклучувам и при Loading на EDITED DATA ми гаси игра и пише has stopped working , и Close the program .. ке ставам и видео да видите што поточно..
пробам и да сменам ПОРТ на 0 , и така не бива.. некое друго чаре?
фала
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.831
Поени од реакции
23.051
Дечки инсталирав Football Manager 2016, од замунда, и после инсталација кога го подигам ми го отвара преку стим и ми бара да ја купим игрицата.
Има некој начин да се игра фри?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Дечки инсталирав Football Manager 2016, од замунда, и после инсталација кога го подигам ми го отвара преку стим и ми бара да ја купим игрицата.
Има некој начин да се игра фри?
Играта сеуште не е асално кракната. Ја видов верзијата на Замунда и видов дека е од mkdev. Тој дечко е малку контроверзен и неговите кракови не се баш најстабилни а и не се баш вистински кракови. Како што гледам има и некои релативно посложени упатства за кракување на играта, дали си сигурен дека ги пратеше убаво чекор по чекор како што се објаснети во торентот? Расчитај и коментарите. Чим ти пушта Стим, тоа значи дека кракот не си го ставил како што треба.
На крај краева, не се замарај и играј ја 2015 која е асално кракната од CPY.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom