Помош и совети

Член од
19 декември 2005
Мислења
259
Поени од реакции
2
Гледајте вака. Јa имам DotA и warcraft frozen throne и сеа ми вика дека треба да ја имам и warcraft 3 за да може да се игра а јас ќе имам една warcraft 3:reign of chaos. дали ќе работи frozen throne ако ја инсталирам reign of chaos?:cuc: :cuc:
 

BraT

Весели Ѓевреци
Член од
5 февруари 2006
Мислења
457
Поени од реакции
11
прво ја инсталираш warcraft 3: reign of chaos а после frozen throne па пачо за дота и готово
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
yoo luge daj kazete ot kaj da zeam emuator za PS2 aj mi treba itno
 
Член од
19 декември 2005
Мислења
259
Поени од реакции
2
edit by mac))....темава не е за кракови барање...
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
edit by mac))....нема тука место за кракови и сериски.Забрането е тоа со закон
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Андроник напиша:
Имаш еден овде.

Друг имаш овде. За овој ќе ти требаат плагини и Playstayion BIOS.

Еве уште еден овде.

Исто така овде имаш овде.

Одбери и снајди се.
Ниедно не ми помогна. Ај те молам да ми ставиш линк само да го симнам програмот. Првиот од овие не работи а другите ме шетаат низ милион прозорци, барав и на гугл и не можев да најдам нешто конкретно.
Плис ако можеш, помогни ми!
 

Топка

Генерал
Член од
21 април 2006
Мислења
1.220
Поени од реакции
2
Ergonomis напиша:
Kade mozam free da ja downloadiram Cake Mania full ,a ne trial version besplatno ili pak crack kade da najdam najdiv na nekoi mesta ama sekade baraat pari.Tnx
ПРобај преку п2п.
 
Член од
27 април 2006
Мислења
176
Поени од реакции
2
Mi treba pomos za Sudden Strike2
Problemot e toa sto koga ke ja instaliram igrata i krakuvam, koga ke ja uklucam, posle prvata reklama mi se pojavuva crn ekran i ne mi go pokazuva menito
Blagodaram za pomosta odnapred
 
Член од
27 април 2006
Мислења
176
Поени од реакции
2
Lock On

Играва е симулација со борбени авиони (денешни).
Е сега мене мислата ми беше дали знае некој од каде можам да ја симнам бесплатно, нека ми даде линк по пп
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
На многу игри кај подесувањата за графика има опција Antialiasing. Е сега може да се подеси на Off, x2, x4, x8, x16. Што всушност е оваа опција? Сум пробал на сите и не осеќам некоја разлика. Освен кога е на појако ставено ми сецка по малку.
Ај некој што знае нешто повеќе за оваа опција нека пише.
 
Член од
27 април 2006
Мислења
176
Поени од реакции
2
Не знам што му стана на компјутеров мој. Не работев на него 10 дена и се шекна. Еве што е мојот проблем: Кога ке уклучам некоја игра, компјутерот ми се кочи, а додека работам на десктопот или сум на интернет не ми се кочи. Го преинсталирав виндоусот, ама пак исто. Што може да е проблемот?
Може некој да ми помогне?
Фала однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom