Помош и совети

?

..........

Гостин
Глеј Тимче, ова шо ти го кажуваше Пиповски, и не е баш на место. Значи има секакви верзии на играта, дали од 5гига, дали од 6гига, или од 11. Јазикот нема врска со ова. Можеш да најдеш верзија од било колку гига, истата може да го има било кој јазик, англиски, руски, бугарски, итн итн. Значи ти си спуштил верзија со бугарски/руски јазик. Не сум сигурен дека можеш да го смениш јазикот сега, си требал да пазиш пред да ја симнеш да видиш кој јазик е. Али сигурен сум дека можеш да најдеш помала верзија од играта (5ГБ, не 11, пример) на интернет, со англиски јазик.

Поздрав.
Ајде Фицијани кажи што од тоа шо го кажав не е на место.....баш ме интересира на шо поточно мислиш...?
Земајки впредвид дека муабетот е за торентите кој ги има на замунда од КОД МВ2.....:toe:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Ајде Фицијани кажи што од тоа шо го кажав не е на место.....баш ме интересира на шо поточно мислиш...?
Земајки впредвид дека муабетот е за торентите кој ги има на замунда од КОД МВ2.....:toe:
Епа примети ја разликата во тоа што јас напишав, и тоа што ти напиша.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Да не знет некој страна за модој за Скарфејс(ако воопшто имат модови).
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Ми се игра Crysis. Имам една верзија на цеде, и кога пробувам да екстрактирам, ми се појавува ова:



Да не може нешто да се среди, или оштетено е цедето?
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Ми се игра Crysis. Имам една верзија на цеде, и кога пробувам да екстрактирам, ми се појавува ова:



Да не може нешто да се среди, или оштетено е цедето?
Пробај на друг компјутер. Ако неќе и таму, цедето оштетено е.
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Дечки ве молам кажите ми што е финта, ја симнав НБА 2К10 од ЗАМУНДА и кракот го копирам и не се уклучува играта пишува имало некоја грешка. ?????
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Ми се игра Crysis. Имам една верзија на цеде, и кога пробувам да екстрактирам, ми се појавува ова:



Да не може нешто да се среди, или оштетено е цедето?
А да пробаш Mount Image на rar-от со Daemon Tools?

Дечки ве молам кажите ми што е финта, ја симнав НБА 2К10 од ЗАМУНДА и кракот го копирам и не се уклучува играта пишува имало некоја грешка. ?????
Или лошо го копираш кракот, или пак кракот е лош. Колку мега е кракот? Мојот е 80МБ, и работи како што треба. Би требало и твојот да е толку.
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Нејќе брат, мојот крак е 80,2 МБ го копирам и коа пуштам игра ми излегува грешка некоја. Незнам што е работа.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Ја купив играта од продавница. Не ни знаев дека е рипната. Тоа кога излезе беше.
Пробај да ја екстрактируваш фајл по фајл, не одеднаш сите фајлови. Незнам што друго да ти кажам:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom