Помош и совети

Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
АЈ НЕКОЈ НЕКА МИ ГО ДАДЕ НАЈНОВИОТ ПАЧ НА PRO EVOLUTION SOCCER 6 И ДА НЕ БИДЕ ИСПОМЕШАН !!
ДА БИДЕ СИЧКО ЈАСНО И ГЛАСНО ! ВЕ МОЛАМ, БИДЕЈКИ МОЈОТ Е МНОГУ ЗАПЕЗА...
И АКО МОЖЕ ДА ЈА ИМА МАКЕДОНСКАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА..
ВЕ МОЛАМ МНОГУ !!
ПОЗДРААВ !!!!!!!
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
АЈ НЕКОЈ НЕКА МИ ГО ДАДЕ НАЈНОВИОТ ПАЧ НА PRO EVOLUTION SOCCER 6 И ДА НЕ БИДЕ ИСПОМЕШАН !!
ДА БИДЕ СИЧКО ЈАСНО И ГЛАСНО ! ВЕ МОЛАМ, БИДЕЈКИ МОЈОТ Е МНОГУ ЗАПЕЗА...
И АКО МОЖЕ ДА ЈА ИМА МАКЕДОНСКАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА..
ВЕ МОЛАМ МНОГУ !!
ПОЗДРААВ !!!!!!!
Јас имав добар пач, со најнови дресови, играчи и ја имаше и Македонската репрезентација. Но, го сменав windows-ot, и ми се избриша. Побарај низ темава имаше неколку теми со пачови за ПЕС 06, јас го спуштив од тие, ама не текнува точно кој. :wink:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Јас имав добар пач, со најнови дресови, играчи и ја имаше и Македонската репрезентација. Но, го сменав windows-ot, и ми се избриша. Побарај низ темава имаше неколку теми со пачови за ПЕС 06, јас го спуштив од тие, ама не текнува точно кој. :wink:
еееее, ај ке можеш ли да побараш, те молаааааааааааааааааааааам..
јас гледав ама не најдов нешто такво...
ПЛСССССССССССССС многу ми е важно !
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Може ли некој да ми каже како да ја инсталирам симс 2 ми се игра ми се плаче а незнам да ја направам :kesa::(:cry:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Може ли некој да ми каже како да ја инсталирам симс 2 ми се игра ми се плаче а незнам да ја направам :kesa::(:cry:
Секако:)

Прво, кажи ми дали ја симна играта. Ако си ја симнала, дали играта е во .iso, дали е во .rar или .bin формат? Ова можеш да го провериш со кликање на фолдерот на спуштената игра, и на крајот на името на фајлот пишува во кој формат е. Можеш ли да прочиташ?
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Ме интересира дали може да ја играм Fifa Street(било кој дел), на компјутер со 512 MB Ram и 2.1 процесор ? :smir:
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Abe aj ako mozit da mi najte eden emulator za xbox360 ama da ne e virus,deka jas porano pred nekoja godina barav ama sve virusi pa morav format na pcto.xD

Ja imam gta iv za xbox360 ama nisto ne kazvit na cdvo kako prazno da e.

Edna programa najdetemi od kaj da ja spustma i tutorijali ako mojt.
FALA !
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Abe aj ako mozit da mi najte eden emulator za xbox360 ama da ne e virus,deka jas porano pred nekoja godina barav ama sve virusi pa morav format na pcto.xD

Ja imam gta iv za xbox360 ama nisto ne kazvit na cdvo kako prazno da e.

Edna programa najdetemi od kaj da ja spustma i tutorijali ako mojt.
FALA !
НЕМЕТ!
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
Ја симнав Merc world racing у .mdf фајл...сеа као да ја инсталирам директ ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom