Помош за Ајфон

Член од
12 јануари 2009
Мислења
37
Поени од реакции
0
имам ајфон 3гс незнам како да префрлам некој податоци од пц на ајфон и да ги отворам.

сакам да префрлам ворд презентации во ајфонот и да ги отворам. ДАЛИ МОЖЕ НЕКОЈ да ми помогне ве молам
Ако темава ја има ве молам да ме насочите однапред ви благодарам
 
Член од
30 октомври 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
Ima nekolku nacini, ako sakas samo da gi imas prezentaciite na telefonot mozis da gi pratis na e-mail iphone moze da gi cita word a isto i pdf fajlovi. Ako sakas da gi korigiras prezentaciite direktno na telefonot ti treba programa. Documents to go e edna od najdobrite, moze da ja simnis od app store kade sto se prodava, ili od installous akoimas telefon so jailbreak.
 
Член од
16 март 2011
Мислења
3
Поени од реакции
0
i too dont know how to transfer data from/to iphone. if you come to know do intimate me.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom