Помош ако може

Член од
19 септември 2022
Мислења
9
Поени од реакции
1
Ааа дечки ако можете да ми помогнете за роденден имам идеја да направам видео со наши слики,спомени со другарка ми апликација ако има таква пишете молам ве
Автоматски споено мислење:

Ако може
 
Член од
13 април 2021
Мислења
2.565
Поени од реакции
8.952
Па нели може вакво нешто да се направи и на инстаграм?
 
Член од
19 септември 2022
Мислења
9
Поени од реакции
1
Е незнам јас тражам апликација
Автоматски споено мислење:

А за на инстаграм незнам дали може да се направе
Автоматски споено мислење:

Па ако мислете дека има таква апликација прати те ја тука
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.866
Поени од реакции
18.204
Ако навистина си убава девојка до сега ќе го поставеше прашањево на стори и едно 100 инцели програмери веќе ќе ти го направеа видеото.
 
Член од
19 септември 2022
Мислења
9
Поени од реакции
1
А да не се караме
Автоматски споено мислење:

Па јас помош барам за да сама направам видео а не некој друг да ми праве
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom