Помош... Ми требаат гласови :)

  • Креатор на темата Maro
  • Време на започнување
Член од
28 јануари 2007
Мислења
259
Поени од реакции
4
Имате многу литри пиво од мене ако победам.

Само денес се разочарав видов дека фотка број 3 доби некои си 300 гласа за 2-3 саати што е немогуче освен ако не мами типот/типката.

Единствена опција за мамање е динамична ИП адреса и конект дисконект и клиар кукис :)! Али неам динамична а неможам ни да најдам некој што има :)! Ќе видиме како ќе иде, ама очигледно е дека типот мами. И мислам дека е далечен исток или далечен запад, дека кога кај нас е дење не мами, а преку ноќ ми топи по 200-300 гласа за неколку саати :)! Мамицата :Р
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Не се нервирај, море.

Гласано.
И ќе победиш!
Знаеш што си ветил, патем!:pipi:
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Имате многу литри пиво од мене ако победам.

Само денес се разочарав видов дека фотка број 3 доби некои си 300 гласа за 2-3 саати што е немогуче освен ако не мами типот/типката.

Единствена опција за мамање е динамична ИП адреса и конект дисконект и клиар кукис :)! Али неам динамична а неможам ни да најдам некој што има :)! Ќе видиме како ќе иде, ама очигледно е дека типот мами. И мислам дека е далечен исток или далечен запад, дека кога кај нас е дење не мами, а преку ноќ ми топи по 200-300 гласа за неколку саати :)! Мамицата :Р

Имам динамична ИП :) Сакаш неколку гласови ? =)
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.502
Поени од реакции
14.677
+ Неколку. Прекрасна фотографија со приказна!

Ако треба да се одземаат гласови, пишете од мене кај 5.
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Шо се деси со такмичењево бе луѓе? Ќе частит пиво фотографов или тешко? :)
 
T

Tetro

Гостин
1 3% (259 votes)
2 7% (699 votes)
3 17% (1,636 votes)
4 <1% (30 votes)
5 1% (84 votes)
6 14% (1,340 votes)
7 12% (1,119 votes)
8 41% (3,899 votes)
9 3% (292 votes)
10 2% (236 votes)
Total Votes: 9,594

слабо, многу слабо. а добро одеше пред недела дена :nesum:
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.023
Имаш и од мене глас :) Навистина прекрасна слика и приказна
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Имате многу литри пиво од мене ако победам.

Само денес се разочарав видов дека фотка број 3 доби некои си 300 гласа за 2-3 саати што е немогуче освен ако не мами типот/типката.

Единствена опција за мамање е динамична ИП адреса и конект дисконект и клиар кукис :)! Али неам динамична а неможам ни да најдам некој што има :)! Ќе видиме како ќе иде, ама очигледно е дека типот мами. И мислам дека е далечен исток или далечен запад, дека кога кај нас е дење не мами, а преку ноќ ми топи по 200-300 гласа за неколку саати :)! Мамицата :Р
:pos2::pos2: Ова нешто ко држте лопова работава типот мамел ти шопраиш бе ?? просиш гласови очигледно е дека си еден од топ 3 преварантите ебаве тоа преварантите ебаве :vozbud:

#2, #3, #6, #7 must be disqualified due to cheating. They cheated in the first rounds and it seems you don’t want to stop them (we had +1200 votes for one of the photos and we all know that is simply impossible).
We all know that one can vote more than once, but how about having a fair competition?
па апла се гледа бе дека е со превара а и ако добро се секавам ти водеше во преварата додека другите не се освестија па те поебаа :pos2:
уствари сликиве кој водат се срање само шо имаат јако лоби и се дело на јаки преваранти

ПС гласав за твојата слика не од со е убава и многу ја сакам туку од шо ги нејкам овие другите преваранти нив па ич не ги сакам
 

radica

never mind
Член од
21 октомври 2007
Мислења
599
Поени од реакции
36
Добра фотографија, гласот го заслужи...:)
 

Master!

Доктор Глобил
Член од
5 март 2010
Мислења
68
Поени од реакции
6
Супер е сликата го имаш и мојот глас :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom