Помош: Барам еден филм!

Член од
4 февруари 2012
Мислења
2.938
Поени од реакции
1.676
Кaкo се викaше филмoт сo дететo штo ке си ги пoвреди лигaментите нa рaкaтa и ке игрa вo прoфесиoнaлнa бејзбoл лигa?
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
19.908
Поени од реакции
48.738
Кaкo се викaше филмoт сo дететo штo ке си ги пoвреди лигaментите нa рaкaтa и ке игрa вo прoфесиoнaлнa бејзбoл лигa?
Rookie of the year од 1993 година

Оди сеа гледај го Милан :icon_mrgr:
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.517
Кaкo се викaше филмoт сo дететo штo ке си ги пoвреди лигaментите нa рaкaтa и ке игрa вo прoфесиoнaлнa бејзбoл лигa?
ќе му се измести тетива во раката па многу силно ќе ја фрла топката.

на времето што давале на тв тоа сме гледале. сега има избор милион
 
Член од
7 јули 2019
Мислења
33
Поени од реакции
2
На никој ли не му текнува на филмо шо го пишав погоре. Тинејџер шатиран талентиран во музиката ама математиката не му идеше има фобија од математика трескаа се по него убави моми ама он се залита у една грозна (после ке се разубаве) оти му помагаше во математиката
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.000
Поени од реакции
5.720
На никој ли не му текнува на филмо шо го пишав погоре. Тинејџер шатиран талентиран во музиката ама математиката не му идеше има фобија од математика трескаа се по него убави моми ама он се залита у една грозна (после ке се разубаве) оти му помагаше во математиката
Јас го знам, го барав ама не го најдов, само дечкото немаше фобија од математика мислам, имаше фобија од тестови, на крај ќе го стават да ги решава тестовите во сала под рефлектори зашто спотлајтот му била комфорна зона
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
5.865
Поени од реакции
3.515
На никој ли не му текнува на филмо шо го пишав погоре. Тинејџер шатиран талентиран во музиката ама математиката не му идеше има фобија од математика трескаа се по него убави моми ама он се залита у една грозна (после ке се разубаве) оти му помагаше во математиката
колку е стар филмот?
ова?

 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.517
На никој ли не му текнува на филмо шо го пишав погоре. Тинејџер шатиран талентиран во музиката ама математиката не му идеше има фобија од математика трескаа се по него убави моми ама он се залита у една грозна (после ке се разубаве) оти му помагаше во математиката
Јас го знам, го барав ама не го најдов, само дечкото немаше фобија од математика мислам, имаше фобија од тестови, на крај ќе го стават да ги решава тестовите во сала под рефлектори зашто спотлајтот му била комфорна зона
од кој век е овој филм?

Popstar (2005)
ако е овој подобро да заборавите дека сте го гледале филмот :D
 
Последно уредено:
Член од
17 јануари 2018
Мислења
85
Поени од реакции
69
Пријатели или некој тим, заминуваат на кампување и јадат пеџурки. Некој ги убива сите а на крај излегува дека колешката ги убива и има халуцинации. Шумата беше ептен мрачна, а имаше и езеро.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.517
Пријатели или некој тим, заминуваат на кампување и јадат пеџурки. Некој ги убива сите а на крај излегува дека колешката ги убива и има халуцинации. Шумата беше ептен мрачна, а имаше и езеро.
One Way Trip (2011)
 
Член од
17 јануари 2018
Мислења
85
Поени од реакции
69
One Way Trip (2011)
не
Автоматски споено мислење:

go najdov

 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
703
Поени од реакции
332
Филмот е итљански на телма го даваја порано.двајца другари се во училиште едниот богат другиот не живеј во зграда со брат со пореметување со мајка ,прат нешто глупости овај побогатиот имаше на интеренет страна купуваше трева преку интернет мислам дека е од 96 97 или 98 ,на крајот овај богатиот ја првезема фирмата на такому голема фабрика ,а овај другиот мислам работи во неа како обичен работник или ви друга не се сеќавам.
 

Казаки

Army of Christ
Член од
2 септември 2011
Мислења
1.337
Поени од реакции
1.527
Филм во два дела, како голем астероид се очекува да удри во земјата. Светот се крева на нозе и некакво оржује успеваат да го распрснат астероидот но малите делови паѓаат на земјата и така завршува првата епизода.
 
На врв Bottom