Помош: Барам еден филм!

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.715
Поени од реакции
27.688
Ми текна пред некој ден на случкава од филмов и испаѓа само на тоа ми текнува, ништо друго.
Машко и женско ќе се зближат ама машково ќе лаже дека е женско.
Оваа ќе го фати како моча стоечки и тоа (за мене) е turning point во филмот.
Некако ме асоцира дека овој шо се преправаше е познат хумористичен актер, накај Џим Кери ми тера ама голема е веројатноста да не е он.
Го имале давано многу пати на телевизија пред 15 години ваљда.
Покрај останатите го повикувам и Богот @FLICKER
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Ми текна пред некој ден на случкава од филмов и испаѓа само на тоа ми текнува, ништо друго.
Машко и женско ќе се зближат ама машково ќе лаже дека е женско.
Оваа ќе го фати како моча стоечки и тоа (за мене) е turning point во филмот.
Некако ме асоцира дека овој шо се преправаше е познат хумористичен актер, накај Џим Кери ми тера ама голема е веројатноста да не е он.
Го имале давано многу пати на телевизија пред 15 години ваљда.
Покрај останатите го повикувам и Богот @FLICKER
Овај да не е http://www.imdb.com/title/tt0302640/?ref_=ttmi_tt
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.715
Поени од реакции
27.688
Дадада, фала, ќе да е овој. Мора да го симнам и да видам баш дали е исто така ко што ја сеќавам сцената. Бидејќи често меморијата знае да ни фејла.

Изглеа не е тој. Го скролнав, не можам да ја најдам сцената.
Значи ќе се заљуби во неа, ќе се преправа ко женско само за да бидат демек другарки и во станот нејзин ќе го фати како моча стоечки и ептен ќе му се налути.
 
Последно уредено:
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.537
Поени од реакции
1.172
Ми текна пред некој ден на случкава од филмов и испаѓа само на тоа ми текнува, ништо друго.
Машко и женско ќе се зближат ама машково ќе лаже дека е женско.
Оваа ќе го фати како моча стоечки и тоа (за мене) е turning point во филмот.
Некако ме асоцира дека овој шо се преправаше е познат хумористичен актер, накај Џим Кери ми тера ама голема е веројатноста да не е он.
Го имале давано многу пати на телевизија пред 15 години ваљда.
Покрај останатите го повикувам и Богот @FLICKER
Овај
http://www.imdb.com/title/tt0107292/?ref_=fn_al_tt_1
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Дадада, фала, ќе да е овој. Мора да го симнам и да видам баш дали е исто така ко што ја сеќавам сцената. Бидејќи често меморијата знае да ни фејла.

Изглеа не е тој. Го скролнав, не можам да ја најдам сцената.
Значи ќе се заљуби во неа, ќе се преправа ко женско само за да бидат демек другарки и во станот нејзин ќе го фати како моча стоечки и ептен ќе му се налути.
Ми текнува и мене вака сцената ама не ми паѓа на памет филмот никако. Знам онај погоре сличен беше па реков тој да не е.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.132
Поени од реакции
8.203
Дадада, фала, ќе да е овој. Мора да го симнам и да видам баш дали е исто така ко што ја сеќавам сцената. Бидејќи често меморијата знае да ни фејла.

Изглеа не е тој. Го скролнав, не можам да ја најдам сцената.
Значи ќе се заљуби во неа, ќе се преправа ко женско само за да бидат демек другарки и во станот нејзин ќе го фати како моча стоечки и ептен ќе му се налути.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nobody's_Perfect_(1990_film)

 
Член од
1 ноември 2014
Мислења
72
Поени од реакции
120
Филмов го гледав пред 10 години. Мислам дека е од 90ти.
Го паметам само почетокот. Ќе има борба на кучиња и после тоа газдата сакаше да му ги скрати маките на своето куче(што изгуби во борбата). Но тогаш се појави главниот лик и го спаси кучето(мислам му плати на човекот) и си го зеде кучето за да го лекува дома.
После некое време кучето се опорави и тогаш претходниот газда се појави со пријателите пред куќата од главниот лик(си го бараше кучето назад). Ама овој не прифати и тогаш многу нормално лошите решија да го убијат. Ама главниот успеа да избега и после тоа го бркаа...
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.614
Поени од реакции
22.430
Филмов го гледав пред 10 години. Мислам дека е од 90ти.
Го паметам само почетокот. Ќе има борба на кучиња и после тоа газдата сакаше да му ги скрати маките на своето куче(што изгуби во борбата). Но тогаш се појави главниот лик и го спаси кучето(мислам му плати на човекот) и си го зеде кучето за да го лекува дома.
После некое време кучето се опорави и тогаш претходниот газда се појави со пријателите пред куќата од главниот лик(си го бараше кучето назад). Ама овој не прифати и тогаш многу нормално лошите решија да го убијат. Ама главниот успеа да избега и после тоа го бркаа...
http://www.imdb.com/title/tt0082247/

Овој да не е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom