Помогнете ѝ на Македонија

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.603
Поени од реакции
9.825
Немај гајле друже,многу малце има такви што забораваат на обрврските од РЖ.
Ова е само начин на пополнување на слободното време. :wink:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
G

galaxy

Гостин
Сакам само сите искрено барем да помислите што ве чинеше зачленувањето и играњето на играва, и покрај другите интернет занимации кои ви го одземаат вниманието.

Има причина што САД со 300 милиони жители има помалку членови од Србија со 7 милиони жители, луѓето се попаметни.

Не сум ништо попаметен од вас, и јас бев од тие кои молеа да ја додадат Македонија, ама знам што ме кошташе баш играва, покрај другото време поминато на интернет.

Ако некој админ ја избрише темава само ќе докаже дека не ви мисли ништо добро.
 
K

kalimer0

Гостин
Играва е губење време + додека во eСветот се обидуваме за освојување на Егеј и Пирин, во реалниот живот гејците и татарите не дупат цело време. Се сложувам со Пепе
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.879
Сине не користат во Шумадија интернет, да не треба некој да ти го каже тоа?

Никој тебе не ти е крив што не знаеш правилно да си го распоредиш времето и паметно да го користиш интернетот.
Освен тролање пробај да го користиш интернетот за едукација, информирање, пријателства, споделување мислења, промоција, разонода...
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Играва едвај 5 минути во ден ми одзема...(без борби..) шо е замарањево бог да чува
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Играва едвај 5 минути во ден ми одзема...(без борби..) шо е замарањево бог да чува
Па мора некој да има што замара брат, вака теми да отвараат незнам што им треба... Ако ти се игра играта иди играј, ако не не ја играј и готово.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom