Полнач за braun машинка за шишање

Член од
5 февруари 2013
Мислења
442
Поени од реакции
96
Другари дали знаете каде можам да најдам полнаш за braun hair clipper hc5050
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.612
Поени од реакции
21.831
Јас имам полнач за Браун 5516.
Провери дали пасува и ако си заинтересиран пиши порака ќе се договориме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom