Политички случувања во САД: Генерална дискусија

Дали санкциите на администрацијата на Џо Бајден, кон Русија, вродуваат со плод?


  • Вкупно гласачи
    48
  • Гласањето е завршено на .

ovs

Член од
4 јануари 2021
Мислења
320
Поени од реакции
460
Чудниве денс движења и гестикулации ко да ги издаваат вистинските чувства и мисли на Трамп.

 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.891
Поени од реакции
80.531
Чудниве денс движења и гестикулации ко да ги издаваат вистинските чувства и мисли на Трамп.

како сака нека игра, битно е да ги победи гомнава педофилски и расистички
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.891
Поени од реакции
80.531
Според долгите движења на рацете Трамп гарант си замислува некои надарени црнци од лево и десно.
нека замислува слободно што сака
Бајден мислам дека не може ни да замислува
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.138
Поени од реакции
871

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom