Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
10.201
Поени од реакции
13.667
Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.805
Поени од реакции
18.791
Ништо не научија од црната кампања против Данела.

Прегледај го приврзокот 312751
Ништо лошо нема во тоа да се срушат неколку џамии, а не би имал против исто така и да се стрпаат во затвор повеќето од оџите што пропагираат радикален ислам, регрутираат борци за Исис и плаќаат грдни пари да се шири исламот. Тој рак мора да се спречи.

Кога зборам за рак, зборам за тој покушај од религија, благо кажано терористичка организација, што го уназадува светот со нејзиното постоење како што е исламот.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
11.936
Поени од реакции
23.849
Абе оти се докажуваш ? :)

Иначе да, порано те мислев за вмро-овец и не се заебавам.
Teneke, ti i Lurtz od kako prelezavte korona drugi luge stanavte.

Moze toa e ona sho go vikaat dolgotrajni posledici na kovid.
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.124
Поени од реакции
7.499
Ne znam zosto mora doticnata da e reprezentativec na site zeni vo MK pa da ja unistivaat nasata takanarecena mokj.
Nie ne sme monolit.

Ako se vodime po toa ZZ gi dovede mazite vo MK na amebi.
Не реков нит мислев дека дотичната е репрезент на сите жени, од кај па тоа?

Нит пак велам дека сте монолит.

Само велам дека ваквите прават штета наместо прогрес во вашата борба/стремеж за еднаквост поради нивото на хипокризија. That’s it. :)
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.370
Поени од реакции
62.932
Ништо лошо нема во тоа да се срушат неколку џамии, а не би имал против исто така и да се стрпаат во затвор повеќето од оџите што пропагираат радикален ислам, регрутираат борци за Исис и плаќаат грдни пари да се шири исламот. Тој рак мора да се спречи.

Кога зборам за рак, зборам за тој покушај од религија, благо кажано терористичка организација, што го уназадува светот со нејзиното постоење како што е исламот.
не бе
ова твоево многу екстремно е
ја викам да ги остаиме уште едно Смилковско да напраат
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.959
Поени од реакции
3.553
Да сум зеко, дај им на овие 4 алтернативци мин за земјоделие нека им биде пашалук, и ајде нека бркаат работа у опозиција беса.
 
Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.362
Поени од реакции
1.554

Да погодиме која мобилара е ? Ете зашто има ефтини телефони :D
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
11.936
Поени од реакции
23.849
Не реков нит мислев дека дотичната е репрезент на сите жени, од кај па тоа?

Нит пак велам дека сте монолит.

Само велам дека ваквите прават штета наместо прогрес во вашата борба/стремеж за еднаквост поради нивото на хипокризија. That’s it. :)
nema nasa, toa e celokupen problem na drzavata, niti e feministka taa posto se kladam u zivotov ima jadeno gluposti za Danela, pa i za Gordana, pa i za Jankulovska na baza na izgled.
Ehe vakvi kako nea kolku ima popoznati kako Vasilj na primer, Politiko, Nedzat, Pavleta...
 
Член од
12 март 2009
Мислења
17.549
Поени од реакции
12.690

Да погодиме која мобилара е ? Ете зашто има ефтини телефони :D
па се мешаат овие од Брдото... прво пред Први круг исчачкаа 87 затвореници, сега им смета 1 тон мобилни :cool:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.805
Поени од реакции
18.791


Дневна доза Неџат Јовановиќ, куртон, безкичмењак, бета мажјак, моментално жител во шупакот на Заев со главна цел што почесто лижење како би останал чист отворот на неговиот пастир.

Бонус, одкако убаво му го издудла на Заев на начин на кој ни Зорица никогаш не би и текнало, стави слика како бабушот Мицко бил дудлач кај Албанците.
Магарето му вика на зајакот имаш големи уши.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom