Полигон„Борис Трајковски“

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Овде споделете искуства со овој полигон.Сте начекале ли кола која се клати од „срамотни работи“ таму :).Таму е добро место кога ти е досадно имаш безплатни трки со коли.
Познавачите да пишат време и денови кога можат да се видат профи возачи како тренираат.
Не за друго ми стана досадно да ги гледам феиловите на Скопје.Оние покрај камени мост што „скејтаат“.Подобро таму него на камени.Споделете што се сте доживеале таму.
Да помуабетиме за тоа дали има денови кога полигонот е затворен.
Најдобар полигон во Скопје е?! - Постирај слики или раскажи опиши или стави видео,
Најдобар полигон во други градови- Постирај слики
СЕПАК ЗА МЕНЕ СКОПЈЕ Е ПРОЗОРЕЦ ПРЕМА СВЕТОТ.

НАПОМЕНА
НЕГАТИВЕН КОМЕНТАР ОД СТИЛОТ : ЛУЗЕР СИ И СЛИЧНО НЕ СЕ ПРИФАЌААТ И НЕ СЕ РЕГИСТРИРАНИ КАКО ПРЕДМЕТ НА ДЕБАТА.
ОСТАВИ СВОЈА ЗАБЕЛЕШКА ФАКТ И АРГУМЕНТ АКО САКАШ ДА ГО „ПОНИЖИШ“ ПОСТОВ !!СЕКАКОВ АРГУМЕНТ Е ДОБРЕДОЈДЕН
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Тука ја оставам колата кога одам во аутлетот. Добар паркинг, не викам не.
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.789
Поени од реакции
6.992
Според постовите, премногу ми наликува на еден познаник.Тоа не е добро, да знаеш вакви луѓе и во живо.
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.574
Таму само фали летно кино, мислам дека го најавуваа пред некое време ама ништо не испадна од сето тоа.
 
T

Tetro

Гостин
Таму само фали летно кино, мислам дека го најавуваа пред некое време ама ништо не испадна од сето тоа.
Да, летно кино.
Ама, заборавија со проектот со увозот на кабриолети и пропадна се' и тоа без вода.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom